Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Handelsbeurs
Gent
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
16:00
EKKO
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Winsinghhof
Roden
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
19:00
Cacaofabriek
Helmond
Paleis 12
Brussel
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
DE Studio
Antwerpen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
013
Tilburg
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Het Depot
Leuven
BIRD
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
23:30
Paard
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
donderdag 08 november 2018
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:30
Popronde Middelburg
De Spot, Middelburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Paul de Munnik
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Paul de Munnik
Zaantheater, Zaandam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paardekooper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Nothing
Vera, Groningen
23:45
Noodlanding live - Urochromes
Paradiso, Amsterdam
NOFX
Melkweg, Amsterdam
20:30
Nino Gvetadze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nada Surf
013, Tilburg
Mt. Joy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mooneye
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mirrors for Psychic Warfare
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Theater Aan de Slinger, Houten
Mexican Surf / Tony Clifton
Luxor Live, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Mart Hillen - In concert
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Luka Bloom
Handelsbeurs, Gent
Leonie Meijer - Hier.
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Lavalu - Solitary High
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kylie Minogue
Koninklijk Circus, Brussel
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Ken Thomson Sextet
Bimhuis, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Johan
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Joan Osborne
De Flux, Zaandam
19:30
Jennie Lena
Gebr. De Nobel, Leiden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Smit - Met andere woorden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jacin Trill
Effenaar, Eindhoven
20:00
iPendejo!
Patronaat, Haarlem
19:30
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Impericon: Never Say Die! Tour
Dynamo, Eindhoven
19:00
ICONS! Aretha Franklin Tribute
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hudson Taylor + Orla Gartland
Rotown, Rotterdam
20:00
Homebase presents: Main Source
Simplon, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Herman van Veen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guana Batz
dB's, Utrecht
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Greg Howe
Boerderij, Zoetermeer
20:00
GHOST BATH (US) + MØL (DK)
Willemeen, Arnhem
20:00
Felbm
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Evil Invaders + Distillator
Willemeen, Arnhem
20:00
Eric Gales / Popa Chubby
Metropool, Hengelo
19:00
Entombed AD / Vader
Cacaofabriek, Helmond
Enrique Iglesias
Paleis 12, Brussel
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Storm, Winterswijk
12:00
Duo con Spirito
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Derv Gordon of The Equals & So What
Q-Factory, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Dans Dans
DE Studio, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Coreleoni
De Bosuil, Weert
20:00
Club Delphine Presenteert: Eckhardt And The House
Paard, Den Haag
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bullet For My Valentine
013, Tilburg
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Brant Bjork
Het Depot, Leuven
Bokoesam
BIRD, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Benjamin Herman's Bughouse / Secret Chiefs 3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
23:30
Allez Allez
Paard, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 09 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven