Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
20:00
Café The Pocket
Katwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Mezz
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Melkweg
Amsterdam
Jacobuskerk
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:45
Luxor Live
Arnhem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Folkcafé de Liemers
Duiven
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Annabel
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Sneek
Sneek
Corneel
Lelystad
Hedon
Zwolle
Altstadt
Eindhoven
21:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
De Zwerver
Oostende
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:30
Grenswerk
Venlo
Theater Zuidplein
Rotterdam
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradox
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Kaleidoscoop
Mortsel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
4AD
Diksmuide
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
20:30
013
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
22:00
Vera
Groningen
20:00
013
Tilburg
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Spot
Middelburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Todo
Best
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
donderdag 07 december 2017
21:00
Stef Bos - Kern
De Zwerver, Oostende
20:00
Sue the Night
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Teddy's Hit / The Baby Salad
Simplon, Groningen
20:00
Témé Tan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ten Years After
Podium Victorie, Alkmaar
Teske at Rotown
Rotown, Rotterdam
20:00
The Buzz
Café The Pocket, Katwijk
19:30
The Dread Crew of Oddwood
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Nits
Schouwburg Venray, Venray
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Vantol
Mezz, Breda
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
Venice
Jacobuskerk, Enschede
21:00
Walter TV
V11, Rotterdam
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
X-Mass in Hell tour: Incite / Six Feet Under / X-Tinxion
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Zitakula
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 08 december 2017
20:00
3Voor12 Friesland showcase
Neushoorn, Leeuwarden
19:45
Alain Clark
Luxor Live, Arnhem
Albert Hammond Sr.
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Band of Friends
De Flux, Zaandam
20:00
Benjamin Herman - De Kring on Tour
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bettie Serveert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Birth of Joy
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Blunt
Folkcafé de Liemers, Duiven
20:00
Boef
Fluor, Amersfoort
21:00
Broederliefde
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Call It Off
Merleyn, Nijmegen
21:00
CCC Inc
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Celine Cairo
Nieuwe Nor, Heerlen
Charles Bradley & His Extraordinaires
Annabel, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daantje Rison Realeaseshow bij Groene Engel
Groene Engel, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
De Dijk
Corneel, Lelystad
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
21:00
DJ JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dool
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Eefje De Visser
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Elliott Brood
De Zwerver, Oostende
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Estafest
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:30
Ferry Corsten
Grenswerk, Venlo
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
22:00
Glam Skanks
Pacific Parc, Amsterdam
Green Lizard
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Hayden Powell / Marzio Scholten
Paradox, Tilburg
21:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
20:00
Janne Schra
Podium Victorie, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeangu Macrooy
Burgerweeshuis, Deventer
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jim White
4AD, Diksmuide
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Klangstof
013, Tilburg
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lucas Hamming
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
Maan
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Marc E. Bassy
Paradiso, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
22:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings
Vera, Groningen
20:00
MHD
013, Tilburg
19:30
Michael Prins
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mister and Mississippi
Mezz, Breda
Morbid Angel
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Muziekfeest van het Jaar
Ziggo Dome, Amsterdam
Navarone
De Spot, Middelburg
Oleta Adams
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
20:30
Open podium voor elke muzikant
Todo, Best
20:00
Partisan / Silent Runner
Melkweg, Amsterdam
20:30
Phantom Elite
dB's, Utrecht
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Pink Floyd Project
Philharmonie Haarlem, Haarlem