Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Singer Theater
Laren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Munttheater
Weert
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
EKKO
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Studio A58
Middelburg
16:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Roma
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
dinsdag 05 december 2017
Nadia Rose
Melkweg, Amsterdam
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
013, Tilburg
20:00
Alice Cooper
Brielpoort, Deinze
20:00
Ibeyi
Tolhuistuin, Amsterdam
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jim White
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nick Oliveri - Death Acoustic
Patronaat, Haarlem
woensdag 06 december 2017
Oleta Adams
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
19:00
Roam
Melkweg, Amsterdam
19:00
Knuckle Puck
Dynamo, Eindhoven
19:30
Hidden Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Swedish Death Candy
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Hurts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Charles Bradley & His Extraordinaires
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Cincotti
Tolhuistuin, Amsterdam
Kodaline
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Johnny Orlando & Mackenzie Ziegler
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ricky Koole
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Svara Samsara
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Yori Swart + Luka
Rotown, Rotterdam
20:00
Inglorious
013, Tilburg
20:00
Buma Boy Edgar prijs 2017 aan Martin Fondse
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Puurliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Moon Hooch
De Helling, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jan Henk de Groot
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Jim White
Luxor Live, Arnhem
20:30
Santing is coming to town
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nadia Rose
EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Roland Kayn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Knickers
Vera, Groningen
donderdag 07 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Albert Hammond Sr.
Theater aan de Schie, Schiedam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Leonie Meijer - Hier.
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Danny Vera
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
19:30
The Dread Crew of Oddwood
Melkweg, Amsterdam
19:30
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Smoking Alaska / Valice
Paard, Den Haag
Spinvis
Doornroosje, Nijmegen
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
Alison Moyet
De Roma, Antwerpen
20:00
Zitakula
Tolhuistuin, Amsterdam
Teske at Rotown
Rotown, Rotterdam
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Janne Schra
Bibelot, Dordrecht
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sue the Night
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Call It Off
Patronaat, Haarlem
20:00
Alain Clark
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jeangu Macrooy
Effenaar, Eindhoven
Green Lizard
Patronaat, Haarlem