Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:00
So What!
Gouda
20:00
Spirit of 66
Verviers
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
STECK
Delft
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
ATLAS Theater
Emmen
15:30
Baroeg
Rotterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Café Rembrandt
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Dialoog
Ermelo
21:30
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
vrijdag 09 november 2018
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
00:00
DJ Assault
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Parkgebouw, Rijssen
20:30
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mangrove / Silhouette
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mastersons
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Podium Asteriks, Leeuwarden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Popronde Alkmaar
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Silverfaces & Certain Animals
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Popa Chubby
Q-Factory, Amsterdam
Tess Parks
Q-Factory, Amsterdam
20:00
L.E.J.
Rockhal, Esch zur Alzette
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Evil Invaders
Simplon, Groningen
20:00
Splendid
Simplon, Groningen
20:15
Eric Vaarzon Morel
Singer Theater, Laren
20:15
Ladysmith Black Mambazo
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:00
Lucky Fonz III
So What!, Gouda
20:00
Anderson Council
Spirit of 66, Verviers
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
JAGD
STECK, Delft
00:00
De Fabriek w/ Anthony Parasole
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Def Americans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Herman van Veen - Vanavond
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
The Bluebirds
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Stephen Fearing
Theater in de Steeg, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Freya Ridings
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Martin Sexton
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Tamikrest
Vera, Groningen
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bauwien van der Meer & Reinild Mees: Fantastic Woman
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
Willemeen, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Enrique Iglesias
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 10 november 2018
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:30
Tamikrest
013, Tilburg
Black Stone Cherry
013, Tilburg
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Agora Theater Lelystad, Lelystad
MØ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
ATLAS Theater, Emmen
15:30
Rotterdam Deathfest: Pyrexia + Pathology + Kraanium + 4
Baroeg, Rotterdam
22:00
Curfew
Bibelot, Dordrecht
20:30
Amir ElSaffar's River of Sound Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Popronde ft Jibber Jabber & the Jams, abdomen, Mr Weazly
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Silverfaces & Certain Animals
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Gruppo Di Pawlowski
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Faces on TV
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
John Zoet
Café Rembrandt, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Frontstreet / KNARS
Corneel, Lelystad
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:00
Stephen Fearing
De Amer, Amen
20:00
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
21:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rootsriders: Marley Meets the 60's
De Meester, Almere
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Popa Chubby
De Peppel, Zeist