Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
18:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Fluor
Amersfoort
16:00
EKKO
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Spot
Middelburg
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roma
Antwerpen
21:30
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Café De Lijst
Hoogeveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
C.C. Deurne
Deurne
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vrijdag 09 november 2018
21:00
Rootsriders
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Necro
Iduna, Drachten
The Bentleys - To Liverpool and back
Hoftheater, Raalte
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Het Zonnehuis, Amsterdam
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Amsterdam Klezmer Band XL
Hedon, Zwolle
Bökkers
Hedon, Zwolle
21:00
Noam Vazana – NANI
Grounds, Rotterdam
20:00
Maceo Parker
Grenswerk, Venlo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
18:30
Brainstorm Festival 2018
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tim Knol
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Over The Rhine
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Memphis Maniacs
Fluor, Amersfoort
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:15
Level 42
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dana Fuchs
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
20:30
Black Milk
Doornroosje, Nijmegen
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Nielson
De Spot, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
21:30
Mexican Surf / Tony Clifton
De Pul, Uden
20:00
Jacin Trill
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Iris Hond - Bewogen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
A Musical Journey
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lakshmi - Adem
De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
21:00
Massive Assault
Café De Lijst, Hoogeveen
20:30
Fennesz - Exclusief NL Concert
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Anaal Nathrakh / Teethgrinder
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
BREStheater, Brielle
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Instant Composers Pool & Nieuw Amsterdams Peil
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
19:30
Rotor + The Howl Ensemble + Massa
Baroeg, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Rilan & The Bombardiers
Altstadt, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
Caro Emerald
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Ben L’Oncle Soul / David Dam / Jimi Bellmartin / The Louis Windzak Sou
013, Tilburg
20:30
Wende Snijders - Mens
013, Tilburg
zaterdag 10 november 2018
20:00
Diotima Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Smoove & Turrell
Vorstin, Hilversum
20:00
Legends Of Rock - Tribute Tour
Vorstin, Hilversum
23:30
Urochromes
Vera, Groningen
21:30
47Soul
Vera, Groningen
20:00
Mahalia
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Mahalia
Tolhuistuin, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Paul de Munnik
Theater Floralis, Lisse
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Winsinghhof, Roden
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Def Americans
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Herman van Veen - Vanavond
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht