Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fluor
Amersfoort
21:30
De Pul
Uden
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Iduna
Drachten
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Little Devil
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
22:00
LOLA050
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Baroeg
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Hoftheater
Raalte
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
013
Tilburg
Dok6
Panningen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
La Madeleine
Brussel
23:30
Paard
Den Haag
22:30
So What!
Gouda
23:45
Simplon
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
19:00
IJsselhallen
Zwolle
013
Tilburg
20:00
Scum
Katwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
22:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
Groene Engel
Oss
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Paard
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
vrijdag 09 november 2018
20:00
Memphis Maniacs
Fluor, Amersfoort
21:30
Mexican Surf / Tony Clifton
De Pul, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Necro
Iduna, Drachten
20:30
Nielson
De Spot, Middelburg
21:00
Noam Vazana – NANI
Grounds, Rotterdam
20:30
Over The Rhine
G.C. De Wildeman, Herent
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Popa Chubby
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Popronde Alkmaar
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Rico & Sticks
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Rilan & The Bombardiers
Altstadt, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
22:00
Roem Baur (USA) @LOLA
LOLA050, Groningen
21:00
Rootsriders
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Rotor + The Howl Ensemble + Massa
Baroeg, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Werftheater, Utrecht
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Splendid
Simplon, Groningen
20:15
Stephen Fearing
Theater in de Steeg, Den Haag
21:30
Tamikrest
Vera, Groningen
Tess Parks
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
The Bentleys - To Liverpool and back
Hoftheater, Raalte
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The Bluebirds
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Dubbeez
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Fureys
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Fuzztones & The Godfathers
Muziekgieterij, Maastricht
20:45
The Great Old Ones + Auðn + Dodecahedron + Kjeld
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Mastersons
Patronaat, Haarlem
21:00
The Silverfaces & Certain Animals
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
19:30
Thecolorgrey
Melkweg, Amsterdam
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Patronaat, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tim Knol
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Parkgebouw, Rijssen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Wende Snijders - Mens
013, Tilburg
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 10 november 2018
19:00
12 Heures pour la Grèce
La Madeleine, Brussel
23:30
25 YEARS OF RUFFNECK
Paard, Den Haag
22:30
30+ Op Reis
So What!, Gouda
23:45
303 acid
Simplon, Groningen
21:30
47Soul
Vera, Groningen
20:30
Amir ElSaffar's River of Sound Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Lotto Arena, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Basilisk / Dreckneck / Lifelong
The Stage (GL), Arnhem
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Bierpop
IJsselhallen, Zwolle
Black Stone Cherry
013, Tilburg
20:00
Blackbriar / Company of Dreams / Equisa / Manora
Scum, Katwijk
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
22:00
Curfew
Bibelot, Dordrecht
20:30
Dana Fuchs
Manifesto, Hoorn
De Kift / Malibu
Groene Engel, Oss
20:30
De Raad van Toezicht
LantarenVenster, Rotterdam
23:00
Deepsense
Luxor Live, Arnhem
20:15
Def Americans
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Diotima Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Douwe Bob
Paard, Den Haag
21:00
Drunken Dolly
Little Devil, Tilburg
19:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Endless Boogie
Patronaat, Haarlem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
S.C.C. De Ruchte, Someren