Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
STECK
Delft
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Simplon
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Jan van Besouw
Goirle
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Mezz
Breda
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
AFAS Live
Amsterdam
18:30
Gigant
Apeldoorn
17:45
Molen De Ster
Utrecht
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Ledeltheater
Oostburg
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Luxor Live
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
23:30
Vera
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 09 november 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Musis, Arnhem
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
JAGD
STECK, Delft
20:00
Jacin Trill
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Iris Hond - Bewogen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Instant Composers Pool & Nieuw Amsterdams Peil
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Holly Golightly and Band
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen - Vanavond
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
Willemeen, Arnhem
20:30
Green Lizard tribute to the Nineties
Luxor Live, Arnhem
20:00
Grant-Lee Phillips
Paradiso, Amsterdam
20:00
Freya Ridings
Tolhuistuin, Amsterdam
Frank Turner & The Sleeping Souls
Melkweg, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fennesz - Exclusief NL Concert
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Evil Invaders
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric Vaarzon Morel
Singer Theater, Laren
20:00
Eric Gales
Nieuwe Nor, Heerlen
Enrique Iglesias
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Elephant 9
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Schalm, Veldhoven
Douwe Bob - The Shape I’m In Tour (uitverkocht)
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Jan van Besouw, Goirle
23:00
Dolltones
Neushoorn, Leeuwarden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
00:00
DJ Assault
Paradiso, Amsterdam
20:00
Def Americans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
De Fabriek w/ Anthony Parasole
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dana Fuchs
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Crazy Little Things
Mezz, Breda
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Caro Emerald
AFAS Live, Amsterdam
18:30
Brainstorm Festival 2018
Gigant, Apeldoorn
17:45
Brader Musiki
Molen De Ster, Utrecht
Bökkers
Hedon, Zwolle
20:30
Black Milk
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Ben L’Oncle Soul / David Dam / Jimi Bellmartin / The Louis Windzak Sou
013, Tilburg
20:00
Bauwien van der Meer & Reinild Mees: Fantastic Woman
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
20:00
Anderson Council
Spirit of 66, Verviers
20:00
Anaal Nathrakh / Teethgrinder
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Amsterdams Volkskoor - Gezelligheid kent geen tijd
Meervaart, Amsterdam
21:00
Amsterdam Klezmer Band XL
Hedon, Zwolle
23:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
A Musical Journey
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
47 Soul
Paard, Den Haag
zaterdag 10 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
10:00
Willy Sommers
Kursaal Oostende, Oostende
White Denim
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wende Snijders - Mens
Patronaat, Haarlem
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Vatican Shadow & Liziuz
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Leidse Schouwburg, Leiden
23:30
Urochromes
Vera, Groningen
20:00
Tribute To The Cats Band
Kursaal Oostende, Oostende
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tim Knol
Mezz, Breda
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Metropool, Hengelo
20:30
Theater Rast - Bloedbroeders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Silverfaces & Certain Animals
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
the Policed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Magic Mumble Jumble
Paard, Den Haag
20:00
The Levellers
De Roma, Antwerpen
19:00
The Great Old Ones
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
21:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
The Bluebirds
Flint, Amersfoort
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:30
Tamikrest
013, Tilburg
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen