Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Jacobikerk
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cultura
Ede
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Jacobuskerk
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Handelsbeurs
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
dinsdag 12 december 2017
20:00
HIM
013, Tilburg
20:15
Jake Isaac
De Helling, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
White
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kelela
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pale Grey
Paradiso, Amsterdam
20:00
TaxiWars
Sugar Factory, Amsterdam
Lucas Hamming
Paradiso, Amsterdam
19:30
Gentleman
Melkweg, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Godfathers / Department-S
Paard, Den Haag
20:00
Bruut!
Paard, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
21:00
PEER
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Charlie Dée
Burgerweeshuis, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw & Madeleine Peyroux
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Moscow Cathedral Choir
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
20:30
Torgeir Waldemar
Vera, Groningen
Weval
De Oosterpoort, Groningen
Jo Harman
Cacaofabriek, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Greenleaf / The Atomic Bitchwax
Doornroosje, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Nits
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Sertab Erener
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Symfo Classic
TivoliVredenburg, Utrecht
Venice
Jacobikerk, Utrecht
The Night Flight Orchestra
De Helling, Utrecht
19:45
Irish Christmas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stef Bos - Kern
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jodymoon - All is Waiting
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Finn Andrews
Hedon, Zwolle
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 14 december 2017
20:00
Jasper Schalks Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Metal Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
LUKA + PIK + General Redbeard
Volta, Amsterdam
20:30
KRUPA & the Genes
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Petit Biscuit
Tolhuistuin, Amsterdam
67
Bitterzoet, Amsterdam
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Folk Road Show
Paradiso, Amsterdam
Five Finger Death Punch / In Flames
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Nausica
Luxor Live, Arnhem
21:00
Kita Menari
Luxor Live, Arnhem
20:30
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Musis, Arnhem
Navarone
Luxor Live, Arnhem
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Alain Clark
Mezz, Breda
Son Little
Botanique, Brussel
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
21:00
Naked Song Presents... Torgeir Waldemar
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Finn Andrews
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Eindhoven Metal Meeting Pre-Party
Effenaar, Eindhoven
20:30
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Jacobuskerk, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Spinvis
Handelsbeurs, Gent
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
The Franklys
Vera, Groningen
21:30
Het Kanaal / The Avonden
Simplon, Groningen
Danny Vera
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Tim Vantol
Patronaat, Haarlem
20:00
Sabrina Starke
Patronaat, Haarlem
19:30
Weval
Patronaat, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Albert Hammond Sr.
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Broederliefde
Metropool, Hengelo
20:00
The Toasters
Vorstin, Hilversum
20:00
Ricky Koole
Cpunt Theater, Hoofddorp