Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Jacobikerk
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Vera
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Helling
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cacaofabriek
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Singer
Rijkevorsel
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Sneek
Sneek
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Jacobuskerk
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Doelen
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Vera
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hedon
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Handelsbeurs
Gent
Sugar Factory
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
De Basiliek
Veenendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Volta
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
dinsdag 12 december 2017
19:00
Blackbear
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Axel Flóvent
Paradiso, Amsterdam
woensdag 13 december 2017
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
White
Paradiso, Amsterdam
Weval
De Oosterpoort, Groningen
Venice
Jacobikerk, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Torgeir Waldemar
Vera, Groningen
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Night Flight Orchestra
De Helling, Utrecht
The Godfathers / Department-S
Paard, Den Haag
20:00
TaxiWars
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Symfo Classic
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Stef Bos - Kern
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sertab Erener
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
21:00
PEER
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pale Grey
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nits
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Moscow Cathedral Choir
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lucas Hamming
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:30
Kelela
Tolhuistuin, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jodymoon - All is Waiting
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jo Harman
Cacaofabriek, Helmond
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw & Madeleine Peyroux
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:45
Irish Christmas
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Greenleaf / The Atomic Bitchwax
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Gentleman
Melkweg, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Finn Andrews
Hedon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Charlie Dée
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bruut!
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 december 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
19:30
Weval
Patronaat, Haarlem
20:30
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Jacobuskerk, Enschede
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tjens Matic
De Kreun, Kortrijk
20:00
Tim Vantol
Patronaat, Haarlem
20:00
The Van Jets
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Toasters
Vorstin, Hilversum
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
De Doelen, Rotterdam
19:30
The New Wave Of Dutch Heavy Jazz
Poppodium Volt, Sittard
22:00
The Franklys
Vera, Groningen
20:15
Teske
Doornroosje, Nijmegen
20:00
TaxiWars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tangarine
Hedon, Zwolle
20:30
Tamino
EKKO, Utrecht
20:00
Suzan & Freek
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Spinvis
Handelsbeurs, Gent
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
Son Little
Botanique, Brussel
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sabrina Starke
Patronaat, Haarlem
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ricky Koole
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Petit Biscuit
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Orange Skyline
Hedon, Zwolle
Oleta Adams
De Basiliek, Veenendaal
20:15
Nick & Simon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
New Cool Collective
013, Tilburg
Navarone
Luxor Live, Arnhem
21:00
Nausica
Luxor Live, Arnhem
21:00
Naked Song Presents... Torgeir Waldemar
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Metal Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Musis, Arnhem
20:30
LUKA + PIK + General Redbeard
Volta, Amsterdam
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
KRUPA & the Genes
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Kita Menari
Luxor Live, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jo Harman
013, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal