Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. 't Gasthoes
Horst
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Manifesto
Hoorn
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Simplon
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Drommedaris
Enkhuizen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
DNK
Assen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Willemeen
Arnhem
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Vorstin
Hilversum
Posttheater
Arnhem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Figi Theater
Zeist
20:30
Fluor
Amersfoort
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
dB's
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
21:00
Groene Engel
Oss
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Wolbodo
Delft
Agnietenhof
Tiel
20:00
Grenswerk
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Agnietenhof
Tiel
De Schattelijn
Geertruidenberg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
vrijdag 16 november 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paris Monster
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Paul de Munnik
Theater Hofpoort, Coevorden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Pitou
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Racoon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Rob Acda Award 2018-2019
Patronaat, Haarlem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
21:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Hedon, Zwolle
20:30
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
21:00
Roxeanne Hazes
Simplon, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
18:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Omval, Diemen
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
21:00
St. Tropez
Het Bolwerk, Sneek
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tangarine
DNK, Assen
20:00
Tea Rex - EP Release
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Thaw (pl) + Arrm (pl) + Five The Hierophant (uk) Only Nl Show!
Willemeen, Arnhem
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Bluebirds
Markant Uden, Uden
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
The Fureys
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Yellowjackets
Vorstin, Hilversum
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
20:15
Throwback To: Niels Geusenbroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:30
Tigran Hamasyan
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
20:30
Tim Knol
Fluor, Amersfoort
19:00
TIMAL
La Madeleine, Brussel
20:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tornado Surf Fest w/ Aloha Sluts / Krontjong Devils / Los Tiki Boys /
dB's, Utrecht
Tusky
Sugar Factory, Amsterdam
Uncle Acid & The Deadbeats
Tolhuistuin, Amsterdam
Unknown Mortal Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vandenberg's Moonkings
De Pul, Uden
20:15
Vaudou Game
De Helling, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
21:00
Vennart
Groene Engel, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
21:00
We Bless This Mess
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
21:00
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute To George Harrison
Bibelot, Dordrecht
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Wolpop: Rommelhond + Morjak
Wolbodo, Delft
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Young Gun Silver Fox
Grenswerk, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Yung Internet - 'De Aanhouder Wint Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
zaterdag 17 november 2018
21:30
Abrupt Demise / Dauthuz / Infantry
De Flux, Zaandam
20:00
Alec Todd
Q-Factory, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
20:00
Angèle / Eddy De Pretto
Rockhal, Esch zur Alzette
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
23:00
Ansome / Bas Mooy / Delta Funktionen / Pure
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Antillectual @ LOLA Groningen with Long Way Down and Hoist the Colours
LOLA050, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Bacon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Benediction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Bijelo Dugme
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Black Eyed Peas
Vorst Nationaal, Brussel
Black Sun Empire
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
BlackBoxRed
V11, Rotterdam
21:00
Bob Wayne
Q-Factory, Amsterdam
23:00
BoogieNights
Burgerweeshuis, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen