Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Flux
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Grenswerk
Venlo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Bouwkunde
Deventer
Musis
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:00
The Jack
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
P60
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Mezz
Breda
20:45
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Bibelot
Dordrecht
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Volta
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Melkweg
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Vorstin
Hilversum
Expo Twente
Enschede
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TOP
Bemmel
Kulturhus Holten
Holten
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
BREStheater
Brielle
20:30
Fluor
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
vrijdag 12 januari 2018
Gare Du Nord
De Flux, Zaandam
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Frans Bauer
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Fisherman & Hawkins
Grenswerk, Venlo
22:30
Fabian & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Erwin Nyhoff - ode aan Springsteen
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ernst Glerum / Han Bennink / Paul van Kemenade / Ray Anderson
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
20:00
De Kift
Burgerweeshuis, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Darko Esser / Mark Wanders
Merleyn, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:00
Damage Inc. / Sepultribute
The Jack, Eindhoven
Coyoco / Love The System
EKKO, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
BlackRitual3: Ggu:ll + Morast (D) + Turia + Treurwilg
Little Devil, Tilburg
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Bastard Fest #2
Mezz, Breda
20:45
Barrelhouse
Podium 't Beest, Goes
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Andere Koek!
Wolbodo, Delft
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alt-J
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
3voor12 Gelderland Awards
Luxor Live, Arnhem
20:00
3rd Machine / Hibakusha / Inferum
Vorstin, Hilversum
20:15
3MA
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 13 januari 2018
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nieuwe maan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:15
Mengjie Han
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
De Bosuil, Weert
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
20:00
Kleazer
Jacks Music Bar, Zwolle
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Julian Sas / The Bintangs
Boerderij, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Ground Control
Vorstin, Hilversum
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
20:15
Frans Bauer
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Eric Vaarzon Morel & Juan en Miguel Martinez
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
20:30
De Kift
Fluor, Amersfoort
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Candy Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
20:30
Ben van Gelder Quartet
Bimhuis, Amsterdam