Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
BaronTheater
Opende
22:00
Groene Engel
Oss
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
Hoftheater
Raalte
20:00
De Gooth
Ridderkerk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
23:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Molen De Ster
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Den Bolder
Waspik
19:30
De Bosuil
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
23:00
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Oostblok
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
Humphrey's café
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Perron-3
Rosmalen
15:00
Maaspodium
Rotterdam
zaterdag 01 december 2018
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
22:00
Nieuw Verbond: William Djoko
Groene Engel, Oss
21:00
At First / Beyond God / Phantom Elite
P3, Purmerend
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Hoftheater, Raalte
20:00
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Overslept
Rotown, Rotterdam
H.E.A.T + One Desire + Shiraz Lane
Baroeg, Rotterdam
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Rotterdam, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Herman van Veen
De Doelen, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Maiden Day
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Gare Du Nord
Het Bolwerk, Sneek
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
De Meenthe, Steenwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
23:00
Claptone
013, Tilburg
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
DeWolff
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Kittiwake
De Kromme Haring, Utrecht
Sam Fender
De Helling, Utrecht
20:00
Syrian Music Night
TivoliVredenburg, Utrecht
Madeleine Peyroux
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Demi Knight
Molen De Ster, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Logical School
Spirit of 66, Verviers
19:30
Museum
Spirit of 66, Verviers
21:00
Glow: Cry / Jiri11
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Tania Kross - Kross2000
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
19:30
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Zaantheater, Zaandam
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
19:45
Nielson
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 02 december 2018
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Alexander Hawkins/Elaine Mitchener Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tom Walker
Melkweg, Amsterdam
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
16:00
Innersoul
Oostblok, Amsterdam
16:00
The Delgado Brothers
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
Wille & the Bandits
Humphrey's café, Apeldoorn
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tom Baxter
Luxor Live, Arnhem
20:00
Venice
Musis, Arnhem
15:00
Spinvis
Beauforthuis, Austerlitz
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Skepta
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Holy Bouncer
Paard, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
Nielson
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
Rockhal, Esch zur Alzette
Thomas Azier
Vera, Groningen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Fleshtones
Patronaat, Haarlem
Caliban
Patronaat, Haarlem
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eric Vaarzon Morel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Racoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Lera Lynn
Merleyn, Nijmegen
22:00
Lera Lynn
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Great Lake Swimmers
De Zwerver, Oostende
18:00
Shotgun Sally
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Mathilde Santing - Renaissance
Perron-3, Rosmalen
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam