Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
De Amer
Amen
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Molen De Ster
Utrecht
14:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Merleyn
Nijmegen
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Fluor
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Depot
Leuven
Little Devil
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stathe
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
CineCity
Vlissingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
zondag 11 februari 2018
14:00
Otis Gibbs
De Amer, Amen
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
JW Roy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
De Oosterpoort, Groningen
16:15
Jesse States & The Undertakers
Gigant, Apeldoorn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
19:30
Lust For Youth
Melkweg, Amsterdam
19:30
$uicideboy$
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Metropool, Hengelo
20:30
Kaia Kater
Molen De Ster, Utrecht
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Maria Taylor
Paradiso, Amsterdam
14:00
30x20 Minuten Festival
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Damned and Dirty
Patronaat, Haarlem
Eefje De Visser
Podium Victorie, Alkmaar
Jen Cloher + Hachiku
Rotown, Rotterdam
20:15
Matthew Mole & Opposite The Other
TivoliVredenburg, Utrecht
Glen Hansard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jhené Aiko
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Slægt / Venenum
Vera, Groningen
maandag 12 februari 2018
20:00
Dropkick Murphys / Flogging Molly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
PartyNextDoor
Melkweg, Amsterdam
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
Lina Tullgren
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Levante
Sugar Factory, Amsterdam
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Las Robertas
Vera, Groningen
dinsdag 13 februari 2018
20:00
Idiot Proof
Altstadt, Eindhoven
20:00
Glen Hansard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ezra Furman
Bitterzoet, Amsterdam
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Radar: Dave Budha / Jay-Way / Sophia Ayana
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mando Diao
Melkweg, Amsterdam
19:30
Daniel Caesar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Portrait / Ram / Trial
Merleyn, Nijmegen
19:30
Rhoda Scott
Paard, Den Haag
22:00
Las Robertas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kita Menari
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Boner Petit / Das bisschen Totschlag
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Heinrich von S / Kruh & Hakim Midhat / Robin Daniels / ZIX
The Jack, Eindhoven
20:00
Avishai Cohen
TivoliVredenburg, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kygo
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 14 februari 2018
20:30
Markiplier
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intergalactic Lovers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ezra Furman
Botanique, Brussel
Danny Vera
BREStheater, Brielle
20:00
Mimile
Burgerweeshuis, Deventer
Pokey Lafarge
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Frank Blueka
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Rhoda Scott feat. Benjamin Herman & Ries Doms
Doornroosje, Nijmegen
Triggerfinger
Doornroosje, Nijmegen
Electric Six
Fluor, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
Downfall of gaia
Little Devil, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
19:30
Chinese Man
Melkweg, Amsterdam
Bülow
Paard, Den Haag
20:00
Golden Void
Patronaat, Haarlem
Maaike Ouboter
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lennaert Nijgh theaterconcert - Een tip van de sluier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Stathe Sessie: Gun Outfit
Stathe, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sarah-Jane
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ernst Jansz
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Franklys
Vera, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
donderdag 15 februari 2018
Green Lizard
Baroeg, Rotterdam
20:30
Tini Thomsen - Maxsax
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Sevdaliza
Botanique, Brussel
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Cul de Sac, Tilburg