Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Stathe
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Fluor
Amersfoort
Little Devil
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
BREStheater
Brielle
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Oosterpoort
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
CineCity
Vlissingen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Depot
Leuven
Theater Idea
Soest
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Sugar Factory
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
De Weverij
Zierikzee
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Wolbodo
Delft
woensdag 14 februari 2018
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
20:30
Stathe Sessie: Gun Outfit
Stathe, Utrecht
Sarah-Jane
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rhoda Scott feat. Benjamin Herman & Ries Doms
Doornroosje, Nijmegen
Pokey Lafarge
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mimile
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
20:30
Markiplier
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maaike Ouboter
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lennaert Nijgh theaterconcert - Een tip van de sluier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Intergalactic Lovers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Posttheater, Arnhem
20:00
Golden Void
Patronaat, Haarlem
20:30
Frank Blueka
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Ezra Furman
Botanique, Brussel
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Ernst Jansz
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Electric Six
Fluor, Amersfoort
Downfall of gaia
Little Devil, Tilburg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Danny Vera
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
19:30
Chinese Man
Melkweg, Amsterdam
Bülow
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
donderdag 15 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Triggerfinger
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Total Seclusion
P60, Amstelveen
20:30
Tini Thomsen - Maxsax
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Varukers
Gebr. De Nobel, Leiden
The Soft Moon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Magnetix
dB's, Utrecht
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:00
Suzan & Freek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
20:15
Stef Kamil Carlens
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sevdaliza
Botanique, Brussel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
Rhoda Scott
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Matangi Kwartet
Parkgebouw, Rijssen
Markiplier
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kraantje Pappie
Het Depot, Leuven
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Kensington
Paradiso, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Posttheater, Arnhem
19:30
HBA on Tour Ballarat Bandit / Nova Child / Towtruck
Paard, Den Haag
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Lievekamp, Oss
Grim Tim / The Silverfaces
Sugar Factory, Amsterdam
Green Lizard
Baroeg, Rotterdam
21:00
Golden Void + Dommengang
Vera, Groningen
20:15
Flip Noorman Het Nieuwe Lied (Samen Solo)
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Electric Six
De Oosterpoort, Groningen
Eefje De Visser
Patronaat, Haarlem
21:30
DJHAGY / The Day
Simplon, Groningen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Cul de Sac, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 16 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wolpop Jazz meets Blues
Wolbodo, Delft