Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
013
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurschuur
Monster
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
Hedon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
Iduna
Drachten
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lux
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
22:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
woensdag 12 december 2018
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Caleborate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sheppard
Melkweg, Amsterdam
20:00
Damian Wilson
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barry de Wit / Lilith / Teletubers
Paradiso, Amsterdam
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jack Vinders - Kris-Melange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Del Judas / Toby Driver
Patronaat, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Schouwburg Rex, Mol
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Marmoucha - Enkele reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bluebirds
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
All The Luck In The World / Comfy Coffin
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Tania Kross - Kross2000
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Speeldoos, Baarn
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Future Sounds: Nederlandse Pop Academie On Stage
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Sir the Baptist
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Het O.M.
Vera, Groningen
donderdag 13 december 2018
The Doors Alive
013, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Rock Central showcase
Baroeg, Rotterdam
20:30
Yellow Squeeds
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
BREStheater, Brielle
Birth of Joy / Death Alley
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Harlem Gospel Choir
Chassé Theater, Breda
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
De Kift
De Helling, Utrecht
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Tania Kross - Kross2000
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Damian Wilson
De Spot, Middelburg
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Eindhoven Metal Meeting Warm Up Party
Effenaar, Eindhoven
20:30
EUT
EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sven Hammond
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Bokoesam
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Certain Animals / The Silverfaces
Gebr. De Nobel, Leiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Dijk
Grenswerk, Venlo
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Sibiir
Iduna, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lakshmi - Adem
Koningshof, Maassluis
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Spinvis - In Werkelijkheid
Lux, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:00
Luwten
Luxor Live, Arnhem
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
22:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jim van der Zee
Melkweg, Amsterdam
22:00
Faces on TV
Merleyn, Nijmegen
21:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock 'n Roll
Metropool Enschede, Enschede