Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Stathe
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Hedon
Zwolle
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
20:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
14:00
St. Willibrordus
Heiloo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Café The Pocket
Katwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 17 februari 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Pandae
Stathe, Utrecht
The Brahms
De Helling, Utrecht
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Frank Boeijen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Folk Road Show
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Prince Tribute Band
Het Klooster, Woerden
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
The Mieters 10 jaar
De Flux, Zaandam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Zaantheater, Zaandam
20:00
Slagerij van Kampen
Figi Theater, Zeist
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pink Floyd Project
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
De Alliantie - Mooi Toch Album Release
Hedon, Zwolle
17:00
Stephanie Struijk
Plato Zwolle, Zwolle
zondag 18 februari 2018
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Antti Paalanen Solo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Underachievers
Tolhuistuin, Amsterdam
Jessie Reyez
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tom James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
20:00
PennyLeen
Luxor Live, Arnhem
20:00
Neco Novellas / Tania Kross / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Dark Rosie
Vredeskerkje, Bergen aan Zee
20:00
Will Samson + Josefien Deloof
Mezz, Breda
20:00
Simple Minds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Gard Nilssen's Acoustic Unity
Paard, Den Haag
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
14:30
Benjamin Herman / Ernst Glerum / Han Bennink / Peter Beets
Theater Dakota, Den Haag
Pokey Lafarge
Effenaar, Eindhoven
15:30
International Franz Liszt Piano Competition 2017
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Daniel kist
PopEi, Eindhoven
20:00
Leyla
NEST, Gent
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
14:00
Eensgezindheid / Maartje de Lint
St. Willibrordus, Heiloo
18:00
LIVE: Get Your Gun (DK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Ray Romijn
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Dede Priest
Vorstin, Hilversum
15:30
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
JW Roy
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marmozets
De Helling, Utrecht
20:00
Seksendört
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
MusicSoulHouse
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Wucan
Hedon, Zwolle
maandag 19 februari 2018
20:30
Lewis Capaldi
Bitterzoet, Amsterdam
Simple Minds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leyya
Sugar Factory, Amsterdam
Belle and Sebastian
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
Superorganism
Botanique, Brussel
20:00
PartyNextDoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Rotown, Rotterdam
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht
dinsdag 20 februari 2018
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
Superorganism
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Algiers
Paard, Den Haag
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Russ
013, Tilburg
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
woensdag 21 februari 2018
12:30
Lunchconcert: Mario Miguel Rey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
20:00
Kern
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:15
Bilal
Paradiso, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Pinkpop Persconferentie 2018
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jamila Woods
Paradiso, Amsterdam
19:00
VanWyck
Melkweg, Amsterdam