Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
13:00
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Café The Pocket
Katwijk
De Helling
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
St. Willibrordus
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:15
De Helling
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Paard
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zaterdag 17 februari 2018
Danny Vera
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pink Floyd Project
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Charlatans
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Joshua Hyslop
Tolhuistuin, Amsterdam
JAGD / Yasmine
V11, Rotterdam
23:30
Minor Crime
Vera, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Bettie Serveert
Vorstin, Hilversum
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Zaantheater, Zaandam
The Chainsmokers
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 18 februari 2018
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Simple Minds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Neco Novellas / Tania Kross / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Antti Paalanen Solo
Bimhuis, Amsterdam
Jessie Reyez
Bitterzoet, Amsterdam
13:00
MusicSoulHouse
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Ray Romijn
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
Marmozets
De Helling, Utrecht
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
Pokey Lafarge
Effenaar, Eindhoven
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wucan
Hedon, Zwolle
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
PennyLeen
Luxor Live, Arnhem
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
20:00
Will Samson + Josefien Deloof
Mezz, Breda
18:00
LIVE: Get Your Gun (DK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
International Franz Liszt Piano Competition 2017
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Leyla
NEST, Gent
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:30
Gard Nilssen's Acoustic Unity
Paard, Den Haag
20:00
Tom James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
15:00
Daniel kist
PopEi, Eindhoven
14:00
Eensgezindheid / Maartje de Lint
St. Willibrordus, Heiloo
14:30
Benjamin Herman / Ernst Glerum / Han Bennink / Peter Beets
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
JW Roy
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Seksendört
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Underachievers
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Dede Priest
Vorstin, Hilversum
15:00
Dark Rosie
Vredeskerkje, Bergen aan Zee
maandag 19 februari 2018
20:00
PartyNextDoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Lewis Capaldi
Bitterzoet, Amsterdam
Superorganism
Botanique, Brussel
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht
Belle and Sebastian
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Simple Minds
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Rotown, Rotterdam
20:00
Leyya
Sugar Factory, Amsterdam
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
20:30
Russ
013, Tilburg
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
Algiers
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Superorganism
Sugar Factory, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 21 februari 2018
21:00
Demi Knight Band / Maria & The Bandit
't Rozenknopje, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
20:15
Nick & Simon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Louane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Pink Floyd Project
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard