Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café de Kleine Beurs
Hillegom
Theater Concordia
Haastrecht
Het Depot
Leuven
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:15
Teejater
Naaldwijk
21:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Café The Pocket
Katwijk
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
AFAS Live
Amsterdam
14:00
St. Willibrordus
Heiloo
20:30
Paard
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
NEST
Gent
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
13:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Hedon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kom
Nieuwegein
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
NEST
Gent
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
22:15
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 17 februari 2018
20:00
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
The Kik - Hertaalt
Theater Concordia, Haastrecht
The Mavericks
Het Depot, Leuven
21:30
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
20:00
The Mieters 10 jaar
De Flux, Zaandam
20:00
The Soft Moon
Botanique, Brussel
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Zipps
Bibelot, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:15
Tino Martin
Teejater, Naaldwijk
21:00
Toe Maar - De allergaafste Doe Maar-tributeband
Het Bolwerk, Sneek
Triggerfinger
013, Tilburg
20:30
TVÅ
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
20:30
While my Guitar Gently Weeps
Cacaofabriek, Helmond
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:30
Wretch 32
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Wucan
Merleyn, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
zondag 18 februari 2018
20:30
Antti Paalanen Solo
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
14:30
Benjamin Herman / Ernst Glerum / Han Bennink / Peter Beets
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Daniel kist
PopEi, Eindhoven
15:00
Dark Rosie
Vredeskerkje, Bergen aan Zee
15:30
Dede Priest
Vorstin, Hilversum
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
14:00
Eensgezindheid / Maartje de Lint
St. Willibrordus, Heiloo
20:30
Gard Nilssen's Acoustic Unity
Paard, Den Haag
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
International Franz Liszt Piano Competition 2017
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jessie Reyez
Bitterzoet, Amsterdam
JW Roy
Theater Walhalla, Rotterdam
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
20:00
Leyla
NEST, Gent
18:00
LIVE: Get Your Gun (DK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Marmozets
De Helling, Utrecht
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
13:00
MusicSoulHouse
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Neco Novellas / Tania Kross / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
20:00
PennyLeen
Luxor Live, Arnhem
Pokey Lafarge
Effenaar, Eindhoven
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Ray Romijn
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Seksendört
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Simple Minds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Underachievers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tom James
Paradiso, Amsterdam
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
20:00
Will Samson + Josefien Deloof
Mezz, Breda
20:00
Wucan
Hedon, Zwolle
maandag 19 februari 2018
Belle and Sebastian
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Rotown, Rotterdam
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Lewis Capaldi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Leyya
Sugar Factory, Amsterdam
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
20:00
PartyNextDoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Simple Minds
Paradiso, Amsterdam
Superorganism
Botanique, Brussel
dinsdag 20 februari 2018
Algiers
Paard, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Russ
013, Tilburg
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
Superorganism
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 21 februari 2018
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Alan Walker
Trix, Antwerpen
22:00
Algiers
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Andrew Hung
NEST, Gent
20:00
Autobahn / Partisan
Patronaat, Haarlem
20:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
22:15
Bilal
Paradiso, Amsterdam