Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Azotod
De Meern
Theater Dakota
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Effenaar
Eindhoven
22:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Nijend 24
Anderen
Posttheater
Arnhem
20:30
Duycker
Hoofddorp
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Cacaofabriek
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
13:00
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
De Helling
Utrecht
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
NEST
Gent
Melkweg
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paard
Den Haag
14:00
St. Willibrordus
Heiloo
AFAS Live
Amsterdam
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:30
Café The Pocket
Katwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Merleyn
Nijmegen
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Vera
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
zaterdag 17 februari 2018
Dany Lademacher's Wild Romance
Azotod, De Meern
Danny Vera
Theater Dakota, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Clan Of Xymox
Effenaar, Eindhoven
22:00
Chicola
P60, Amstelveen
Charlie Parr
Paard, Den Haag
20:00
Charl Delemarre
Nijend 24, Anderen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
20:30
Broederliefde
Duycker, Hoofddorp
22:00
Bon Scotch / Dr. Rock
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Bettie Serveert
Vorstin, Hilversum
20:30
Barbagallo
Simplon, Groningen
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Mezz, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Andalus Voices: Flamenco Andalusi
Grounds, Rotterdam
19:00
Amberian Dawn
Dynamo, Eindhoven
20:00
Afterpartees
LOLA050, Groningen
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
LantarenVenster, Rotterdam
zondag 18 februari 2018
20:00
Wucan
Hedon, Zwolle
20:00
Will Samson + Josefien Deloof
Mezz, Breda
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tom James
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Underachievers
Tolhuistuin, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
20:00
Simple Minds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Seksendört
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Ray Romijn
Cacaofabriek, Helmond
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
Pokey Lafarge
Effenaar, Eindhoven
20:00
PennyLeen
Luxor Live, Arnhem
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Neco Novellas / Tania Kross / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
13:00
MusicSoulHouse
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Marmozets
De Helling, Utrecht
18:00
LIVE: Get Your Gun (DK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Leyla
NEST, Gent
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
JW Roy
Theater Walhalla, Rotterdam
Jessie Reyez
Bitterzoet, Amsterdam
15:30
International Franz Liszt Piano Competition 2017
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Gard Nilssen's Acoustic Unity
Paard, Den Haag
14:00
Eensgezindheid / Maartje de Lint
St. Willibrordus, Heiloo
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
15:30
Dede Priest
Vorstin, Hilversum
15:00
Dark Rosie
Vredeskerkje, Bergen aan Zee
15:00
Daniel kist
PopEi, Eindhoven
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:30
Benjamin Herman / Ernst Glerum / Han Bennink / Peter Beets
Theater Dakota, Den Haag
15:30
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
20:30
Antti Paalanen Solo
Bimhuis, Amsterdam
maandag 19 februari 2018
Superorganism
Botanique, Brussel
Simple Minds
Paradiso, Amsterdam
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
PartyNextDoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
20:00
Leyya
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Lewis Capaldi
Bitterzoet, Amsterdam
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Rotown, Rotterdam
Belle and Sebastian
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Superorganism
Sugar Factory, Amsterdam
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Russ
013, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Algiers
Paard, Den Haag
woensdag 21 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Wand
Vera, Groningen
19:00
VanWyck
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
The Molochs
Rotown, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stathe Sessie: Blue Marble (EP release)
Stathe, Utrecht
20:00
Spinvis / St. Maane
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam