Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
21:45
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Corneel
Lelystad
20:00
Fort33
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
Het Depot
Leuven
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
DeMess
Naarden
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Overasselt Theater
Overasselt
Hoftheater
Raalte
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agnietenhof
Tiel
23:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Plock
Volkel
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
De Flux
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
IJsselhallen
Zwolle
Hedon
Zwolle
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 08 december 2018
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sandra van Nieuwland - Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mnozil Brass - Cirque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Beun, Heiloo
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Nirvana + Alice in Chains, tributes by Bleach + Alice in Veins
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Long Distance Calling
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nielson
Vorstin, Hilversum
21:45
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
23:30
Pyke
Neushoorn, Leeuwarden
Danny Vera
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Pina
Corneel, Lelystad
20:00
Raw Medicine
Fort33, Leusden
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
De Jeugd Van Tegenwoordig
Het Depot, Leuven
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Lakshmi - Adem
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Hooverphonic
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
JP & The Seeger Session Band
De Spot, Middelburg
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
20:00
Night Fever
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Upon the My-O-My: Motorpsycho + Ryan Porter featuring The West Coast G
Merleyn, Nijmegen
14:00
AMMAR 808 / Dans Dans / Motorpsycho
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Kjeld
Groene Engel, Oss
20:15
Joia - Zacht
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
20:00
Silbersee & Ulrike Quade Company
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nu of nooit 2018 - Finale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Green Cabin
V11, Rotterdam
20:00
Skepta
Annabel, Rotterdam
20:00
Fábia Rebordão
De Doelen, Rotterdam
19:30
Wavefest presents: She Past Away + The Essence
Baroeg, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Kalmah / Slegest / Vreid
Poppodium Volt, Sittard
Trixie Whitley GEANNULEERD!
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Idea, Soest
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
00:00
Tania Kross - Kross2000
Agnietenhof, Tiel
23:30
Chase & Status
013, Tilburg
20:00
Bidi Fest: Demon Eyes + Myriad + Furia (B)
Little Devil, Tilburg
Kraantje Pappie
013, Tilburg
19:30
Sabrina Starke
013, Tilburg
20:00
Coldplace
De Pul, Uden
20:00
Black Bottle Riot
De Pul, Uden
Boris
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Rebelsurgeons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Feng Suave
EKKO, Utrecht
20:00
Sven Ratzke - It's Wunderbar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stef Kamil Carlens
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
Heidevolk
dB's, Utrecht
Donna Blue / I Am Oak / Kim Janssen
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Johan
Grenswerk, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Up The Irons
Spirit of 66, Verviers
22:00
Trapped: Dread Pitt / Yuri Viroj
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Eruption / Fan Halen / Old School
Plock, Volkel
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
De Bosuil, Weert
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Rapha Pico & The Roots Rockers / The Dubbeez
De Flux, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
20:30
Ray Wilson
Boerderij, Zoetermeer
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
REGGAE YARD - 7 YEAR ANNIVERSARY
Hedon, Zwolle
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Hansi Hinterseer & das Tiroler Echo
IJsselhallen, Zwolle
Spock's Beard / The Flower Kings
Hedon, Zwolle
zondag 09 december 2018
19:30
Coldplace
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Gare Du Nord
P60, Amstelveen
23:00
Joji
Melkweg, Amsterdam
22:00
City Morgue
Paradiso, Amsterdam
20:30
Felbm
Tolhuistuin, Amsterdam
Feng Suave
Tolhuistuin, Amsterdam
Nathan Bell
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Axel Flóvent
Bitterzoet, Amsterdam