Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Dirty Rabbit
Antwerpen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Idea
Soest
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Toomler Theater
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
22:30
013
Tilburg
013
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
18:00
Ahoy
Rotterdam
Alter Schlachthof
Eupen
Altstadt
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Pul
Uden
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 22 februari 2018
Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Plays Atlantic Records
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dayna Kurtz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
Mulu / Oes
Simplon, Groningen
21:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Simplon, Groningen
20:15
Matangi Kwartet
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Hypergoods / Lisa Nora / Loose Air
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bilal
The Dirty Rabbit, Antwerpen
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nick & Simon
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Billie - Lady Sings the Blues
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Poppy Ackroyd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gidge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ernst Jansz
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
23:30
Stukafeest: Korfbal & meer
Vera, Groningen
JW Roy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 23 februari 2018
22:30
Dr. Lektroluv presents Elektric World
013, Tilburg
Kensington
013, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
18:00
Andre Hazes Jr. / Django Wagner / Henk Dissel / John de Bever / John W
Ahoy, Rotterdam
Millionaire
Alter Schlachthof, Eupen
The Dawn Brothers
Altstadt, Eindhoven
The Midnight Ghost Train
Baroeg, Rotterdam
20:15
Jeff Heijne, Bea Andrés: Flamenco-Gitaar, Cello & Bas
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Faith: A Tribute to George Michael
Bibelot, Dordrecht
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Bibelot, Dordrecht
Tim Akkerman sings The Boss
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jure Pukl Doubtless Feat Melissa Aldana, Joe Sanders, Gregory Hutchins
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Louis The Child
Bitterzoet, Amsterdam
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Billie Eilish
Botanique, Brussel
Dayna Kurtz
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Frank Boeijen
C.C. Achterolmen, Maaseik
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Merksem, Merksem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vreemde Kostgangers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stijn Grul
dB's, Utrecht
21:00
RHEA
De Bosuil, Weert
21:30
King of the World
De Flux, Zaandam
20:30
Hans Vandenburg / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Overslept
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Matangi Kwartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Sarah-Jane
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
White Elephant
De Pul, Uden
20:30
Friday Night Live! met Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:30
The Doors in Concert
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
23:00
Adana Twins / Agoria / Miss Melera
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Pleinvrees Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
Wand
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Catfish / Julian Sas
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:00
Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
20:00
Uncloud Festival
EKKO, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Bleeding Gods
Gigant, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rhapsody Queen
Grenswerk, Venlo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel