Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Iduna
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
woensdag 12 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Del Judas / Toby Driver
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jack Vinders - Kris-Melange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Schoolly D & DJ Code Money
Gebr. De Nobel, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Schouwburg Rex, Mol
20:15
NSJO 2018: Rock-'n-Roll + SBBN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Collin Hoeve / Iris Penning
Lux, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Tania Kross - Kross2000
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Altın Gün
013, Tilburg
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:30
Marmoucha - Enkele reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Future Sounds: Nederlandse Pop Academie On Stage
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
20:15
Def Americans Johnny Cash Tribute - Johnny Cash At Folsom Prison
De Maaspoort, Venlo
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bluebirds
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
donderdag 13 december 2018
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Claw Boys Claw
Podium Victorie, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yellow Squeeds
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
NMTH Presents: Money & The Man, Grim Tim & Black Operator
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kruder & Dorfmeister
Paradiso, Amsterdam
Yevgueni
Paradiso, Amsterdam
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Cronin
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Jim van der Zee
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nielson
Trix, Antwerpen
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:00
Luwten
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Tania Kross - Kross2000
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sven Hammond
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Kim Janssen
Mezz, Breda
Delinquent Habits
Mezz, Breda
20:00
Harlem Gospel Choir
Chassé Theater, Breda
20:30
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
BREStheater, Brielle
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
20:00
Altın Gün
Paard, Den Haag
Hooverphonic
Paard, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Birth of Joy / Death Alley
Burgerweeshuis, Deventer
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Sibiir
Iduna, Drachten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Eindhoven Metal Meeting Warm Up Party
Effenaar, Eindhoven
The African Mamas - Christmas under African Skies
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
21:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock 'n Roll
Metropool Enschede, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Bull / Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Vera, Groningen
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Chase Atlantic
Patronaat, Haarlem