Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Vera
Groningen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Lux
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
013
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Lux
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Iduna
Drachten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Hedon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
22:30
Melkweg
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Markant Uden
Uden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Mezz
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 12 december 2018
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marmoucha - Enkele reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:00
Jack Vinders - Kris-Melange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Het O.M.
Vera, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Future Sounds: Nederlandse Pop Academie On Stage
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Del Judas / Toby Driver
Patronaat, Haarlem
20:15
Def Americans Johnny Cash Tribute - Johnny Cash At Folsom Prison
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Damian Wilson
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Collin Hoeve / Iris Penning
Lux, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Caleborate
Melkweg, Amsterdam
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brass Rave Unit / YIN YIN
Cinetol, Amsterdam
20:30
Barry de Wit / Lilith / Teletubers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:30
Altın Gün
013, Tilburg
19:30
All The Luck In The World / Comfy Coffin
Sugar Factory, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
donderdag 13 december 2018
Yevgueni
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yellow Squeeds
Bimhuis, Amsterdam
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen
The Doors Alive
013, Tilburg
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The African Mamas - Christmas under African Skies
Parktheater, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Kross2000
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sven Hammond
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Lux, Nijmegen
20:00
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Sibiir
Iduna, Drachten
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Rock Central showcase
Baroeg, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
22:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
21:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock 'n Roll
Metropool Enschede, Enschede
NMTH Presents: Money & The Man, Grim Tim & Black Operator
Sugar Factory, Amsterdam
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Nielson
Trix, Antwerpen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Luwten
Luxor Live, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Lakshmi - Adem
Koningshof, Maassluis
20:00
Kruder & Dorfmeister
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kim Janssen
Mezz, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer