Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
P60
Amstelveen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Martiniplaza
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Helling
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Sportpaleis
Antwerpen
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Caserne Fonck
Liège
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
't Mosterdzaadje
Santpoort-Noord
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
So What!
Gouda
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
vrijdag 14 december 2018
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
12:00
Solozang en Opera - Conservatorium Maastrich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
18:30
Stone Broken
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
VAV
P60, Amstelveen
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
19:30
Danny Vera
Metropool, Hengelo
19:30
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
CKY
Melkweg, Amsterdam
19:30
Helmut Lotti
Kursaal Oostende, Oostende
19:45
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:00
Magnetic Spacemen / Switch Bones / The Muff
Hedon, Zwolle
Jan Smit - Met andere woorden
Martiniplaza, Groningen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nielson
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
Tamino
Paradiso, Amsterdam
20:00
Calefax - In het hoofd van de Componist
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Harlem Gospel Choir
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
The Dawn Brothers
Simplon, Groningen
20:00
Mariah Carey
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Delinquent Habits
Grenswerk, Venlo
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tusky
De Helling, Utrecht
20:00
Bökkers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
Duycker, Hoofddorp
20:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Spirit of 66, Verviers
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
20:00
Gallowstreet
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Sheppard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hooverphonic
Caserne Fonck, Liège
Orgel Vreten
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Grandmaster Flash
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live!: Rempejek
Bibelot, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Skeve Hindoe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Lavalu - Solitary High
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Schoolly D & DJ Code Money
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Damned and Dirty
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diepenhorst
Little Devil, Tilburg
20:00
To Live Among Wolves
Podium 't Beest, Goes
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
James Oesi
't Mosterdzaadje, Santpoort-Noord
20:00
Lauryn Hill
Rockhal, Esch zur Alzette
Trixie Whitley
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Asma Lmnawar Tarab Night
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sven Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
O'Dreams
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Muze, Noordwijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
van Beresteyn, Veendam
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Bluebirds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Buzzcocks
Luxor Live, Arnhem
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mick Wilson - Solo
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ziv Ravitz trio ft. Will Vinson & Nir Felder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leafs
013, Tilburg
20:30
Canshaker Pi / Charlie & The Lesbians
Altstadt, Eindhoven
20:30
Man From The South
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jasper Steverlinck
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Postmen
De Spot, Middelburg
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
20:30
Niekse
Paard, Den Haag
21:00
Matthews Southern Comfort
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Cosmic Carnival
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Claw Boys Claw
So What!, Gouda
Daredevils + The Overslept
Vorstin, Hilversum
21:00
EUT
Metropool, Hengelo
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
21:00
De Dijk
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Leif de Leeuw Band plays the allman brothers band
Groene Engel, Oss
21:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
21:00
Life's Electric
Rotown, Rotterdam