Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Bosuil
Weert
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
JC Vizit
Antwerpen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
19:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
21:30
The Jack
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
00:00
De Reggehof
Goor
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Simplon
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
donderdag 20 december 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Home for Supper
Merleyn, Nijmegen
21:00
Doris Nicholas / Dubsteve / Yirkhu
Doornroosje, Nijmegen
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
De Club van Stichting Nieuwe Helden - ID:ME
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paceshifters
Rotown, Rotterdam
19:30
Luwten
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater Idea, Soest
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mart Hoogkamer
013, Tilburg
Within Temptation
013, Tilburg
20:00
The Dawn Brothers
013, Tilburg
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
20:00
Jasper Steverlinck
TivoliVredenburg, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Handsome Poets en Orange Skyline
De Helling, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Grenswerk, Venlo
20:15
Sven Hammond
De Bosuil, Weert
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Figi Theater, Zeist
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Danny Vera
Hedon, Zwolle
vrijdag 21 december 2018
Fleddy Melculy / X Raiders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Tania Kross - Kross2000
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Undiscovered Covers / SiSoSesSies
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
John Williams
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Soul Party: Lucretia sings Gladys
De Meester, Almere
20:30
Vandenberg's Moonkings
Fluor, Amersfoort
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Carach Angren / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
DJ St. Paul / Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
22:00
A Night By.. David Vunk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boi Akih + Friends
Bimhuis, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:15
Stanley en de Menzo's - Kerst, Kerster, Kerstst
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luwten
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bent van Looy
Sugar Factory, Amsterdam
Cypress Hill
AFAS Live, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fresku
JC Vizit, Antwerpen
20:00
Jasper Steverlinck
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Leafs
Trix, Antwerpen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Claw Boys Claw
Gigant, Apeldoorn
20:30
Kraak & Smaak
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ooostblok
Luxor Live, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Birth of Joy / Death Alley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Kayak
Mezz, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
19:00
Kery James
La Madeleine, Brussel
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
20:30
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
21:00
Bintangs / Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
21:00
Handsome Poets en Orange Skyline
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live: Cynbel
Bibelot, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tom Petty & The Heartbrakers by Dave Vermeulen's Voltage
Iduna, Drachten
21:30
Powernap (First Show! ex PPSR, Radio Bikini, GVD) + Raylin
The Jack, Eindhoven
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
20:30
DeWolff
Podium 't Beest, Goes
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Reggehof, Goor
20:00
Hibakusha
So What!, Gouda
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Bokoesam
Simplon, Groningen
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Donnie (NL)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Soweto Gospel Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Soul Solution
Vorstin, Hilversum
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
23:00
Luuk van Dijk / Prunk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Canshaker Pi
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden