Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Vorstin
Hilversum
BREStheater
Brielle
Wilminktheater
Enschede
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Het Muziekhuis
Leiden
Parktheater
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Spant!
Bussum
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Vera
Groningen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:00
dB's
Utrecht
De Muze
Noordwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Singer Theater
Laren
21:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Huiskamer
Weert
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
ACU
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
P60
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
Vera
Groningen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
De Toegift
Den Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
Bibelot
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
00:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Iduna
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Musis
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
20:00
P3
Purmerend
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
vrijdag 11 januari 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Danspaleis van Kooten
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
21:00
BRUUT! + Crustacean
Little Devil, Tilburg
20:15
Boef
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Black Star Sound / Crucial Warrior Sound / Zion Grooves
Het Muziekhuis, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
21:00
Back to Blondie
Altstadt, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Hof 88, Almelo
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
22:15
Angie Flare
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Andrew Combs
Paradiso, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Alex Roeka - En toen ineens
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
AC in DC
Bibelot, Dordrecht
zaterdag 12 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Yungblud
Vera, Groningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Voltage: Tom Petty tribute
Gigant, Apeldoorn
15:00
Vocaal Ensemble MUSA
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros
dB's, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
21:00
This Is Jackson - Thriller
Effenaar, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
16:00
The Yearlings
Concerto, Amsterdam
20:00
The Spunyboys
Patronaat, Haarlem
21:00
The Sore Losers
Hedon, Zwolle
20:15
The Shenanigans
ACU, Utrecht
20:30
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
20:30
The Dawn Brothers
EKKO, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Snareskin / Wantigga
Metropool Enschede, Enschede
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Tuin, Leusden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
Pushin Wood
Vera, Groningen
20:30
Postmen
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
20:30
Phil's Music Laboratory
Bimhuis, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Paul de Munnik
Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
BREStheater, Brielle
Orgel Vreten
Bibelot, Dordrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
20:00
Night Fever
Chassé Theater, Breda
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica
Iduna, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
LIVE: The Wave
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Lilian Vieira Grupo
Musis, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:00
Knight of the Guitar II
P3, Purmerend
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek
Patronaat, Haarlem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Aan de Slinger, Houten