Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Bloody Louis
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
AIR
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Warehouse
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Noorderkerk
Amsterdam
14:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
16:30
Theater De Storm
Winterswijk
15:00
De Bosuil
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
Geertekerk
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
19:45
013
Tilburg
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Dancing Bruins
Saasveld
15:00
Kulturhus
Ruurlo
Hoftheater
Raalte
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Café The Pocket
Katwijk
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Grenslandhallen
Hasselt
11:00
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
15:00
Grote Kerk
Groede
20:15
Effenaar
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
11:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
15:00
Wolbodo
Delft
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
15:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:15
Todo
Best
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:15
Gigant
Apeldoorn
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
zaterdag 17 maart 2018
20:00
JAGD / Yasmine
Paard, Den Haag
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
20:30
Arborist
Rietveld Theater, Delft
The Kik - Hertaalt
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
PEER
Gelderlandfabriek, Culemborg
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:00
Majid Jordan
Bloody Louis, Brussel
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Jasper Erkens
Mezz, Breda
16:00
Max Swagemakers
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
EUT
Luxor Live, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Editors
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Bløf
Trix, Antwerpen
23:00
Broederliefde
AIR, Amsterdam
21:00
Qurated by Bartek
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Artvark Saxophone Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Meervaart, Amsterdam
Emil Landman
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Goldfish
Warehouse, Amsterdam
20:00
Yung Internet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Palace Winter
Paradiso, Amsterdam
Rico & Sticks
AFAS Live, Amsterdam
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
The Gift
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rejjie Snow
Melkweg, Amsterdam
14:00
Andrea Vasi / Diamanda Dramm / James Oesi
Noorderkerk, Amsterdam
14:00
Houg en Klungel
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Savannah
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
Yori Swart
Fluor, Amersfoort
20:00
De Geldwolven
Paco Plumtrek, Almelo
17:00
Groovetakers
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Trash bluesrockband
Café Bar Joppe, Aalsmeer
22:00
AC/DC UK + Ultimate Guns N Roses Tribute
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ragazze Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 18 maart 2018
21:00
Electric Company / PEER
Hedon, Zwolle
Don Airey & Friends (Deep Purple)
Boerderij, Zoetermeer
16:30
Nadja Filtzer
Theater De Storm, Winterswijk
15:00
Maudlin
De Bosuil, Weert
Asaf Avidan
TivoliVredenburg, Utrecht
Damien Jurado
Geertekerk, Utrecht
16:00
Meindert Talma
dB's, Utrecht
19:45
Dool
013, Tilburg
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Bökkers
Dancing Bruins, Saasveld
15:00
Wout van den Berg – fluit Bram Kreeftmeijer – hobo Arno van Houtert –
Kulturhus, Ruurlo
Leonie Meijer - Bella Italia
Hoftheater, Raalte
20:00
Common Kings
P3, Purmerend
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Adam French / Jacob Banks
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Fly Magic / Under the Surface
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Savage Master
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Wiebe: 20&18 Huiskamertour Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Joe Undercover
Café The Pocket, Katwijk
15:30
Chris Cain
Vorstin, Hilversum
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
K3
Grenslandhallen, Hasselt
11:00
K3
Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Guitar Wolf
Patronaat, Haarlem
16:00
J R&B
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
15:00
Novaya Shira / Shura Lipowski / Zeekoraal
Grote Kerk, Groede
20:15
Carpenter Brut
Effenaar, Eindhoven
14:15
De Nederlandse Bachvereniging: Matthäus Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:00
Brawling Big Bands
PopEi, Eindhoven
15:00
Another Sonic Boom
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Saskia Lankhoorn / Wolfert Brederode
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Saskia Lankhoorn / Wolfert Brederode Trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
de Règâhs!
De Nieuwe Regentes, Den Haag
11:00
James Oesi
De Nieuwe Regentes, Den Haag
15:00
Wolpop Nowee
Wolbodo, Delft
15:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Gashouder, Dedemsvaart
15:00
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Hofpoort, Coevorden
Toto
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Heaven Shall Burn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:15
Athaleon / Baracus / Hillary Slaughter / Noctolux / Tully Monster
Todo, Best
20:00
Matinee: Stefan van de Sande
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Ode an die Freunde
Beauforthuis, Austerlitz
16:15
Martha Jane & The Talisman
Gigant, Apeldoorn
Clouseau
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22:00
Snoh Aalegra
Paradiso, Amsterdam
21:30
HER
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nasheet Waits Equality Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Rosemary & Garlic
Sugar Factory, Amsterdam
Lil Kleine
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Waka Flocka Flame
Melkweg, Amsterdam
16:00
Hafla Anissa
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
12:00
Koffieconcert – Telemann, Bach, Mozart, Britten en PERFORATOR
Oosterkerk, Amsterdam