Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
De Prael Houthavens
Amsterdam
19:00
De Duif
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
13:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Molen De Ster
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:30
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Paradox
Tilburg
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Ahoy
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
De Doelen
Rotterdam
15:00
Groene Engel
Oss
20:00
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Jan van Besouw
Goirle
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Dynamo
Eindhoven
15:00
Paard
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Kavka
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Meervaart
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
14:30
Bimhuis
Amsterdam
14:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:00
Meervaart
Amsterdam
11:15
Meervaart
Amsterdam
10:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
't Nonnetje
Amersfoort
14:00
Koel310
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
zaterdag 26 januari 2019
20:00
Hot 8 Brass Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Leah Senior
Q-Factory, Amsterdam
20:00
K's Choice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
19:00
Jack Molton Distortion
De Prael Houthavens, Amsterdam
19:00
Jim James solo of My Morning Jacket
De Duif, Amsterdam
19:00
The Muddy Waters Tribute Band
Q-Factory, Amsterdam
De Heideroosjes
Melkweg, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Mississippi Folk Fest: Arkansauce (USA) Bluegras
De Meester, Almere
20:00
The Sore Losers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:15
Nuala McKenna, cello solo DCTA
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Ben Spierings - Neil Diamond Tribute
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Festival Rauwkost: (7 Lokaties in de spoorzone)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 27 januari 2019
13:30
Wibi Soerjadi
De Maaspoort, Venlo
20:30
Eerie Wanda
Molen De Ster, Utrecht
Eerie Wanda (locatie: Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
20:30
Phronesis
TivoliVredenburg, Utrecht
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Colin Benders / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
EP release Inkhorn Controversy met support van Sarah Floor
dB's, Utrecht
15:30
Caroline in't Veld
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Trio Da Kali & Well Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Dayna Kurtz
Paradox, Tilburg
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater aan de Schie, Schiedam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
15:00
Jodymoon
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Black Denim Festival 2.0
Baroeg, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Doelen, Rotterdam
15:00
Mardi Gras - Farmhouse Jazzband
Groene Engel, Oss
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Doornroosje, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
LIVE: Stage Experience Januari 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Sunday Sessions - Some Petty (a tribute to Tom Petty)
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Whiskey Shivers + Anna Coogan | Groningen, NL
LOLA050, Groningen
K's Choice
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Jan van Besouw, Goirle
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
20:30
J.C. Satàn
Dynamo, Eindhoven
15:00
LaBomba
Paard, Den Haag
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Draconian
Kavka, Antwerpen
20:00
Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force
Tolhuistuin, Amsterdam
Fucked Up
Melkweg, Amsterdam
Spidergawd
Sugar Factory, Amsterdam
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
16:00
Bertolf - Soelaas
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
BLIND DATE FAMILIE 4+
Meervaart, Amsterdam
15:30
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
14:30
BLIND DATE FAMILIE 7+
Meervaart, Amsterdam
14:30
DJANGO matinee Peter Beets trio & FLORIN NICULESCU
Bimhuis, Amsterdam
14:15
Collegium Musicum Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
11:15
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
10:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
16:00
Lemon (NL)
't Nonnetje, Amersfoort
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
maandag 28 januari 2019
20:00
K's Choice
Theater de Spiegel, Zwolle
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Medammecour on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Aristo's BIG tv tunes band
Patronaat, Haarlem
20:00
Pussy Riot
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mastodon
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dayna Kurtz
O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:30
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Paradiso, Amsterdam
20:15
Op Maarten! - Paul de Munnik, Lucretia van der Vloot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Air Waves
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paolo Giacometti / Pieter Wispelwey
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 29 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Don Broco
TivoliVredenburg, Utrecht
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bigyuki
BIRD, Rotterdam
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
Pussy Riot
Patronaat, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:15
The Residents
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel