Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
van Beresteyn
Veendam
Veluvine
Nunspeet
22:00
Vera
Groningen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
't Nonnetje
Amersfoort
Ahoy
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Bimhuis
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
dB's
Utrecht
00:00
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
13:30
De Maaspoort
Venlo
15:30
De Parel van Zuilen
Utrecht
14:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Dynamo
Eindhoven
EKKO
Utrecht
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Kavka
Antwerpen
14:00
Koel310
Alkmaar
21:00
LOLA050
Groningen
16:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Meervaart
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
14:00
Meervaart
Amsterdam
11:15
Meervaart
Amsterdam
10:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Paard
Den Haag
15:00
Paradox
Tilburg
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
zaterdag 26 januari 2019
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Sneek, Sneek
14:30
Footprints
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hot 8 Brass Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Boef
Trix, Antwerpen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Veluvine, Nunspeet
22:00
Air Waves
Vera, Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Paul de Munnik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Festival Rauwkost: (7 Lokaties in de spoorzone)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Nuala McKenna, cello solo DCTA
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 27 januari 2019
16:00
Lemon (NL)
't Nonnetje, Amersfoort
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
15:00
Black Denim Festival 2.0
Baroeg, Rotterdam
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
DJANGO matinee Peter Beets trio & FLORIN NICULESCU
Bimhuis, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
EP release Inkhorn Controversy met support van Sarah Floor
dB's, Utrecht
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Doelen, Rotterdam
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Kattendans, Bergeijk
16:00
Bertolf - Soelaas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
13:30
Wibi Soerjadi
De Maaspoort, Venlo
15:30
Caroline in't Veld
De Parel van Zuilen, Utrecht
14:15
Collegium Musicum Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Doornroosje, Nijmegen
20:30
J.C. Satàn
Dynamo, Eindhoven
Eerie Wanda (locatie: Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
15:00
Mardi Gras - Farmhouse Jazzband
Groene Engel, Oss
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Draconian
Kavka, Antwerpen
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
21:00
Live at LOLA: Whiskey Shivers + Anna Coogan | Groningen, NL
LOLA050, Groningen
16:00
BLIND DATE FAMILIE 4+
Meervaart, Amsterdam
15:30
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
14:30
BLIND DATE FAMILIE 7+
Meervaart, Amsterdam
14:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
11:15
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
10:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
Fucked Up
Melkweg, Amsterdam
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
20:30
Eerie Wanda
Molen De Ster, Utrecht
19:00
LIVE: Stage Experience Januari 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
LaBomba
Paard, Den Haag
15:00
Dayna Kurtz
Paradox, Tilburg
15:00
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Sunday Sessions - Some Petty (a tribute to Tom Petty)
Patronaat, Haarlem
20:00
Trio Da Kali & Well Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
K's Choice
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Spidergawd
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater aan de Schie, Schiedam
15:00
Jodymoon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Phronesis
TivoliVredenburg, Utrecht
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Colin Benders / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 28 januari 2019
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:15
Op Maarten! - Paul de Munnik, Lucretia van der Vloot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pussy Riot
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dayna Kurtz
O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:30
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Air Waves
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Medammecour on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Aristo's BIG tv tunes band
Patronaat, Haarlem
20:00
Mastodon
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Paolo Giacometti / Pieter Wispelwey
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
K's Choice
Theater de Spiegel, Zwolle
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 29 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Bigyuki
BIRD, Rotterdam
20:15
Op Maarten! - Lucretia van der Vloot en Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Drommedaris, Enkhuizen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Slothrust
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Residents
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Pussy Riot
Patronaat, Haarlem