Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Spot
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Metropool
Hengelo
Dynamo
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Veste
Delft
20:00
Fort33
Leusden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
Meervaart
Amsterdam
11:15
Meervaart
Amsterdam
10:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Meervaart
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Doelen
Rotterdam
15:30
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:00
Paradox
Tilburg
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Kavka
Antwerpen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
EKKO
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
15:00
Jan van Besouw
Goirle
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
Koel310
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Paard
Den Haag
16:00
't Nonnetje
Amersfoort
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Kleine Willem
Enschede
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Groene Engel
Oss
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Sugar Factory
Amsterdam
15:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
13:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
The Box
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 26 januari 2019
22:00
SUNGODS
J.C. Elektra, Sliedrecht
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
De Spot, Middelburg
The Dandy Warhols
Paradiso, Amsterdam
The Japanese House
EKKO, Utrecht
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
The Muddy Waters Tribute Band
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Sore Losers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
The Wanderers - Elvis tribute
Bibelot, Dordrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
This Is Jackson - Thriller
Metropool, Hengelo
This Wild Life / William Ryan Key
Dynamo, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Tina Turner Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:00
Tragacanth
Fort33, Leusden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
22:00
Whiskey Shivers
Merleyn, Nijmegen
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 27 januari 2019
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Bertolf - Soelaas
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Black Denim Festival 2.0
Baroeg, Rotterdam
14:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
11:15
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
10:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
15:30
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
16:00
BLIND DATE FAMILIE 4+
Meervaart, Amsterdam
14:30
BLIND DATE FAMILIE 7+
Meervaart, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Doelen, Rotterdam
15:30
Caroline in't Veld
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Colin Benders / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
14:15
Collegium Musicum Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:00
Dayna Kurtz
Paradox, Tilburg
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
DJANGO matinee Peter Beets trio & FLORIN NICULESCU
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Draconian
Kavka, Antwerpen
20:30
Eerie Wanda
Molen De Ster, Utrecht
Eerie Wanda (locatie: Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
16:00
EP release Inkhorn Controversy met support van Sarah Floor
dB's, Utrecht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater aan de Schie, Schiedam
Fucked Up
Melkweg, Amsterdam
20:30
J.C. Satàn
Dynamo, Eindhoven
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Jan van Besouw, Goirle
15:00
Jodymoon
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
K's Choice
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
LaBomba
Paard, Den Haag
16:00
Lemon (NL)
't Nonnetje, Amersfoort
21:00
Live at LOLA: Whiskey Shivers + Anna Coogan | Groningen, NL
LOLA050, Groningen
19:00
LIVE: Stage Experience Januari 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
15:00
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Mardi Gras - Farmhouse Jazzband
Groene Engel, Oss
20:00
Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force
Tolhuistuin, Amsterdam
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Phronesis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Kattendans, Bergeijk
Spidergawd
Sugar Factory, Amsterdam
15:30
Sunday Sessions - Some Petty (a tribute to Tom Petty)
Patronaat, Haarlem
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
20:00
Trio Da Kali & Well Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
13:30
Wibi Soerjadi
De Maaspoort, Venlo
maandag 28 januari 2019
20:30
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Air Waves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Aristo's BIG tv tunes band
Patronaat, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dayna Kurtz
O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:00
De Medammecour on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
K's Choice
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Mastodon
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Op Maarten! - Paul de Munnik, Lucretia van der Vloot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paolo Giacometti / Pieter Wispelwey
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pussy Riot
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
dinsdag 29 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bigyuki
BIRD, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Drommedaris, Enkhuizen
Day6
The Box, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Don Broco
TivoliVredenburg, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Op Maarten! - Lucretia van der Vloot en Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam