Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Vrijdag
Groningen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
V11
Rotterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Melkweg
Amsterdam
So What!
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Spot
Middelburg
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
22:00
Club Fix
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Carrousel
Ommen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Diligentia
Den Haag
20:00
013
Tilburg
23:00
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
EKKO
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Groene Engel
Oss
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
17:30
Grounds
Rotterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Effenaar
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
Vera
Groningen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
vrijdag 23 maart 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Hippie Sabotage
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Hekz
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:45
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Frank Blueka
Vrijdag, Groningen
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
EUT
V11, Rotterdam
20:30
Ernest van Aaken / Thavmatvrgist
Stroomhuis, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Emre Aydin
Melkweg, Amsterdam
Eefje De Visser
So What!, Gouda
20:30
Diana Jones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Vorstin, Hilversum
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
De Likt
Fluor, Amersfoort
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Daniel Docherty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
23:00
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
20:00
Claw Boys Claw
Patronaat, Haarlem
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Bot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
21:00
Bolt & N
LOLA050, Groningen
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Big Thief
EKKO, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:00
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
Barry Hay Flying V Formation
Groene Engel, Oss
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:00
Amy Shark
Trix, Antwerpen
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Absolutely Floyd
Paard, Den Haag
19:00
5 Seconds of Summer
Trix, Antwerpen
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
zaterdag 24 maart 2018
20:00
Zuid-Afrika - Antjie Krog
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Yori Swart
Podium Victorie, Alkmaar
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
23:30
YallahYallah
Melkweg, Amsterdam
20:00
Xing Popcore
Bibelot, Dordrecht
20:30
Wiley
BIRD, Rotterdam
17:30
WHO IS YOU
Grounds, Rotterdam
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
De Peppel, Zeist
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Vlek
PlusEtage, Baarle-Nassau
Vive La Fête
Effenaar, Eindhoven
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
20:00
Unstoppable Force
De Meester, Almere
Triptides
Vera, Groningen
20:00
Trashcan
The Jack, Eindhoven
20:00
Trammeland
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tim Knol
De Spot, Middelburg
20:00
Them Dirty Roses
De Bosuil, Weert
20:30
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
The Nits
Cultura, Ede
20:00
The Nagash Ensemble
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
The Nagash Ensemble
Zuiderstrandtheater, Den Haag
The Kik - Hertaalt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
The Ex
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Dawn Brothers
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Bootleg Sixties
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
The Alarm
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Adele Project
van Beresteyn, Veendam