Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Eldorado
Grimbergen
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
ACU
Utrecht
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
dinsdag 29 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Residents
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Slothrust
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Drommedaris, Enkhuizen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Op Maarten! - Lucretia van der Vloot en Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bigyuki
BIRD, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 30 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jucifer
Willemeen, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ivar Bjørnson & Einar Selvik
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Bouwkunde, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Anneke van Giersbergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
21:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Yuki
Paradiso, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Paradiso, Amsterdam
19:00
Roch Voisine
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
K's Choice
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Éric van Hove
Neushoorn, Leeuwarden
Basement (UK)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Poolside
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pussy Riot
Luxor Live, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
José Quevedo Trio
Grounds, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Eldorado, Grimbergen
Neck Deep
Effenaar, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Lakshmi - Adem
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Flip Noorman - De Big One
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Swedish Death Candy
Cinetol, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Alpar Kekec / Sinan Arat
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dayna Kurtz
BIRD, Rotterdam
20:30
Rosario La Tremendita
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
ATLAS Theater, Emmen
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
St. Tropez (verplaatst)
ACU, Utrecht
donderdag 31 januari 2019
20:00
Escape the Fate
Zappa, Antwerpen
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Zaantheater, Zaandam
21:00
Khana Bierbood
Vera, Groningen
20:00
Hoobastank
Trix, Antwerpen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hof 88, Almelo
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lakshmi - Adem
Theater De Winsinghhof, Roden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen