Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:30
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
19:00
Baroeg
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Musis
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Melkweg
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:30
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Muziekgieterij
Maastricht
Effenaar
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Roma
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Vera
Groningen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
EKKO
Utrecht
Cultuurschuur
Monster
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Scheldetheater
Terneuzen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Paradiso
Amsterdam
woensdag 23 januari 2019
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jasper Steverlinck
Cultuurcentrum Diest, Diest
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
J.C. Satàn
Paradiso, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven
Markant Uden, Uden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Federico Casagrande / Vincent Peirani / Ziv Ravitz
Bimhuis, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Fluor, Amersfoort
20:00
De Medammecour on tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
CREA Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
19:00
BillyBio + Cutthroat LA @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Ashley Monroe
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Art Rocks
Paradiso, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Anneke van Giersbergen
Musis, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anna Calvi
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 24 januari 2019
Zoot Woman
Rotown, Rotterdam
20:00
Youngr
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:30
Videorelease en show JP DeKlerk & band
De Spot, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten - De Uitdaging 2
Markant Uden, Uden
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
The Kik Hertaalt!
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Dandy Warhols
De Roma, Antwerpen
20:30
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Simplon, Groningen
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Spidergawd
Vera, Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Klooster, Woerden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rudimental
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
20:00
Rocco Osterman & Band spelen Johnny Cash
Gebr. De Nobel, Leiden
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Ploegendienst (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lakshmi - Adem
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Kayzo
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
K's Choice
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Jack Broadbent
Paradiso, Amsterdam