Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
DOOR
Dordrecht
23:00
Grootcafé de Swetser
Drachten
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
NTGent
Gent
21:30
So What!
Gouda
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Bootstraat
Hasselt
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Metropool
Hengelo
Duycker
Hoofddorp
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:30
Lucky
Rijssen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Club Fix
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 30 maart 2018
20:00
Kamaal Willams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
Feeder
Melkweg, Amsterdam
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
17:00
Camilla Blue
Concerto, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Popa Chubby
Gigant, Apeldoorn
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Game
Musis, Arnhem
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Kubilay Kaya
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
De Likt
Mezz, Breda
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:00
Newmoon + Teen Creeps + Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Walk The Moon
Botanique, Brussel
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absynthe Minded
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:30
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
New Kingston
Bibelot, Dordrecht
20:00
Banner / Luka
Bibelot, Dordrecht
19:00
Banner / Luka
DOOR, Dordrecht
23:00
Party Hardy met Famke Louise en 3Robi
Grootcafé de Swetser, Drachten
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
20:00
Premium
The Jack, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Aldous Harding
NTGent, Gent
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
21:00
Orgel Vreten
Vera, Groningen
21:00
Mydy Rabycad
Simplon, Groningen
21:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:30
The Guilt + Le Prince Harry
LOLA050, Groningen
20:30
Ríanta
De Oosterpoort, Groningen
James TW
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fake Billy & The False Prophets + Spirit Valley
Estrado, Harderwijk
20:00
Fleddy Melculy
Bootstraat, Hasselt
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
Persefone
Duycker, Hoofddorp
The Animals
Manifesto, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
20:30
Claw Boys Claw
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Leonie Meijer - Bella Italia
Veluvine, Nunspeet
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
The Turbans
Grounds, Rotterdam
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Karsu
De Doelen, Rotterdam
20:00
Mahalia
BIRD, Rotterdam
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joan Osborne
Het Bolwerk, Sneek
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
23:00
Disturbance
Little Devil, Tilburg
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio
Club Fix, Tilburg
20:30
The Bluebirds
013, Tilburg
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg