Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:30
Lucky
Rijssen
23:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Club Fix
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Estrado
Harderwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:30
Metropool
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
So What!
Gouda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
So What!
Gouda
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Wilminktheater
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Doelen
Rotterdam
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Altstadt
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Veluvine
Nunspeet
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
BIRD
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
23:00
Grootcafé de Swetser
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
De Muze
Noordwijk
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Paard
Den Haag
23:00
Paard
Den Haag
Manifesto
Hoorn
20:30
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Musis
Arnhem
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 30 maart 2018
20:30
Claw Boys Claw
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Likt
Mezz, Breda
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
23:00
Disturbance
Little Devil, Tilburg
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio
Club Fix, Tilburg
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fake Billy & The False Prophets + Spirit Valley
Estrado, Harderwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
Feeder
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fleddy Melculy
Bootstraat, Hasselt
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
19:30
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
James TW
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:00
Joan Osborne
Het Bolwerk, Sneek
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:00
Kamaal Willams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Karsu
De Doelen, Rotterdam
King King
P60, Amstelveen
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
21:00
Kubilay Kaya
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Leonie Meijer - Bella Italia
Veluvine, Nunspeet
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
20:00
Luwten
Fluor, Amersfoort
20:00
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Maan
Hedon, Zwolle
20:00
Mahalia
BIRD, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Mydy Rabycad
Simplon, Groningen
21:00
New Kingston
Bibelot, Dordrecht
20:00
Newmoon + Teen Creeps + Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Orgel Vreten
Vera, Groningen
Paradi50 Hiphop
Paradiso, Amsterdam
23:00
Party Hardy met Famke Louise en 3Robi
Grootcafé de Swetser, Drachten
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Persefone
Duycker, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
20:30
Popa Chubby
Gigant, Apeldoorn
20:00
Premium
The Jack, Eindhoven
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ríanta
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
The Animals
Manifesto, Hoorn
20:30
The Bluebirds
013, Tilburg
The Bootleg Sixties
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Charles Darwin Selection
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
The Game
Musis, Arnhem
20:30
The Guilt + Le Prince Harry
LOLA050, Groningen
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
The Rubens
Tolhuistuin, Amsterdam