Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Dok6
Panningen
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
dB's
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Muze
Noordwijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Musis
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Gooiland
Hilversum
Flint
Amersfoort
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Concerto
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Hofman
Utrecht
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
The Box
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
woensdag 06 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Cloud Nothings
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Dok6, Panningen
19:30
Das EFX
Metropool Enschede, Enschede
20:00
DBUK + Jesco
dB's, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
19:30
FKJ
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Gregory Page
Luxor Live, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Markant Uden, Uden
20:30
Joris Linssen & caramba
Musis, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Luluc
Paradiso, Amsterdam
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Otep
Melkweg, Amsterdam
Parkway Drive
AFAS Live, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
Phil Campbell And The Bastard Sons
Burgerweeshuis, Deventer
Poppy Ackroyd
Paard, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Romy Monteiro
Schouwburg Lochem, Lochem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Supertrap - Live in Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Surfbort
Vera, Groningen
22:00
Temporex
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Hedon, Zwolle
The Inspector Cluzo
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Once
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Wombats
Trix, Antwerpen
21:00
The Yearlings
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
ZES
EKKO, Utrecht
19:00
Zombie Kids
La Madeleine, Brussel
donderdag 07 februari 2019
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
Alex Roeka - En toen ineens
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Maaspoort, Venlo
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:30
Bertolf - Soelaas
Junushoff Theater, Wageningen
Blood Red Shoes
Concerto, Amsterdam
20:00
Boef
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Bony King of Nowhere
Hedon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Brisk
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Cam Penner / Jon Wood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Chris Alain
Hofman, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Clean Pete - Afblijven
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
18:30
Das EFX
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De 100% NL Awards
The Box, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Fatoumata Diawara
Paard, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Graham Gouldman & 10 cc
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven