Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Mezz
Breda
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Robuust
Middelburg
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
P60
Amstelveen
22:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Café Plantage
Leiden
De Bosuil
Weert
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Zwerver
Oostende
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
EKKO
Utrecht
NTGent
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Groene Engel
Oss
20:00
dB's
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
The Cave
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
17:00
Concerto
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:30
Lucky
Rijssen
23:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Club Fix
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Estrado
Harderwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:30
Metropool
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
So What!
Gouda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
So What!
Gouda
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Wilminktheater
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Doelen
Rotterdam
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Altstadt
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
donderdag 29 maart 2018
Popa Chubby
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Prince Tribute Band
Theater De Veste, Delft
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Reazun + John Konatty (album release)
EKKO, Utrecht
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Mezz, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
RUV
Metropool, Hengelo
20:30
Sean Christopher
Robuust, Middelburg
19:00
SKILZZ // KEVIN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Spinvis
P60, Amstelveen
22:00
Splash!
Vorstin, Hilversum
20:15
Stef Bos - Kern
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Sweet Mary Jane
Café Plantage, Leiden
The Animals
De Bosuil, Weert
21:15
The Bloody Beetroots
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The Temperance Movement
De Zwerver, Oostende
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Van Boudewijn de Groot tot Lil' Kleine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Vive La Fête
Luxor Live, Arnhem
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 30 maart 2018
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Absynthe Minded
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Afterpartees
EKKO, Utrecht
Aldous Harding
NTGent, Gent
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:00
Anciients / Black Wizard
dB's, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Banner / Luka
Bibelot, Dordrecht
19:00
Banner / Luka
DOOR, Dordrecht
20:00
Barock Project
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Bep / Dowzer / Vektors
The Cave, Amsterdam
20:30
Bitch 'n' Monk / Mark Haanstra / Oene van Geel
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
17:00
Camilla Blue
Concerto, Amsterdam
22:30
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Claw Boys Claw
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Likt
Mezz, Breda
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
23:00
Disturbance
Little Devil, Tilburg
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio
Club Fix, Tilburg
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fake Billy & The False Prophets + Spirit Valley
Estrado, Harderwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
Feeder
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fleddy Melculy
Bootstraat, Hasselt
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
19:30
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
James TW
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:00
Joan Osborne
Het Bolwerk, Sneek
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:00
Kamaal Willams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Karsu
De Doelen, Rotterdam
King King
P60, Amstelveen
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
21:00
Kubilay Kaya
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft