Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
23:00
Iduna
Drachten
20:30
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
19:30
Lucky
Rijssen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Noorderkerk
Sneek
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:15
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
19:00
Patronaat
Haarlem
17:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Rotown
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Teejater
Naaldwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 06 april 2018
23:00
Comrade Winston / Paula Temple / Zadig
Doornroosje, Nijmegen
20:00
For I Am King / VUUR
Doornroosje, Nijmegen
JW Roy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Claw Boys Claw
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Likt
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
No Date | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Steffen Morrison
Hedon, Zwolle
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
20:15
Prince Tribute Band
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Brett Dennen
Het Zonnehuis, Amsterdam
23:00
The Dinosaur Truckers
Iduna, Drachten
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
20:15
Symphonic Rock Night Band
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Michelle David & The Gospel Sessions
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
The Bootleg Sixties
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Electric Company / PEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
In the Woods... (N) + Attic (D) + Desolate Fields
Little Devil, Tilburg
21:00
Mise en Scene
LOLA050, Groningen
19:30
ACinDC / Powerslave / Present Danger / Slash N' Roses
Lucky, Rijssen
21:00
Will Varley
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Bluebirds
Luxor Live, Arnhem
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
Bondax presents Recur
Melkweg, Amsterdam
19:30
Field Music
Melkweg, Amsterdam
Of Mice & Men
Melkweg, Amsterdam
22:00
Irreversible Entanglements
Merleyn, Nijmegen
21:00
Fleddy Melculy
Metropool, Hengelo
Bökkers
Metropool, Hengelo
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:30
Tangarine
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Nick & Simon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Di-rect
Muziekgieterij, Maastricht
22:30
Jacky & the Johnny Bernhard Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Fleetwood Mac: Their Incredible Story - a tribute by The Cosmic Carniv
Nieuwe Nor, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
21:00
Mani Orrason
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Clearwater Creedence Revival
P3, Purmerend
20:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
P60, Amstelveen
19:30
Steve French
Paard, Den Haag
19:00
Rewire Festival
Paard, Den Haag
20:00
Mummy's A Tree
Paco Plumtrek, Almelo
22:15
Evil Empire Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:30
James Holden & The Animal Spirits
Paradiso, Amsterdam
20:00
Flying Horseman
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jodymoon - All is Waiting
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
19:00
Finale Rob Acda Award 2017-2018
Patronaat, Haarlem
17:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mauskovic Dance Band
Podium Asteriks, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Orgel Vreten
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Yung Nnelg
Rotown, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
JAGD / Yasmine
Simplon, Groningen
20:00
Mula B
Simplon, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
23:45
Amir Alexander + Patrice Scott
Sugar Factory, Amsterdam
The Orielles
Sugar Factory, Amsterdam
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maan
Teejater, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Trijntje Oosterhuis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Karsu
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Maaike Ouboter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sheesham & Lotus & ‘Son
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater PePijn, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Saman Amini
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
Vitalic
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Arp Frique / Dansé Dansé Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam