Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
BIRD
Rotterdam
15:00
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
19:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
16:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:45
Effenaar
Eindhoven
16:30
Luxor Live
Arnhem
Sint Jan de Doper
Waalwijk
The BOX
Hilvarenbeek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
P3
Purmerend
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
15:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
11:00
De Speeldoos
Vught
14:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Innocent
Hengelo
20:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Kulturhus
Ruurlo
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De X
Leiden
Q-Factory
Amsterdam
14:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
Kazerne
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
NEST
Gent
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Singer Theater
Laren
zondag 15 april 2018
20:00
Tom McRae
Hedon, Zwolle
20:00
Theo Katzman
BIRD, Rotterdam
15:00
The Deep Dark Woods
De Oosterpoort, Groningen
The Bootleg Sixties
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
14:30
The Bluesbones - Blues op zondag
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Academic
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Stuart Mavis
Gigant, Apeldoorn
20:00
Shit and Shine
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
19:30
Ruben Hein
Effenaar, Eindhoven
21:00
Rosemary & Garlic
Rotown, Rotterdam
20:00
Rogier Telderman Trio & Dimlicht
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Paul van Loo - Solo - Verzoekjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:00
Noot aan de Man Trakteert!
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Navarone
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Napoleon
Patronaat, Haarlem
20:30
Minami Deutsch
EKKO, Utrecht
15:00
MAZE (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
20:00
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
16:00
Manchester Keeps On Dancing
Melkweg, Amsterdam
20:00
Macklemore
AFAS Live, Amsterdam
22:00
Lucy Rose
Merleyn, Nijmegen
19:00
Lone Ranger
Melkweg, Amsterdam
20:00
LIVE: Sisters of Suffocation, Daemonos & The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leonie Meijer - Bella Italia
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:45
Leonard Cohen Tribute Band
Effenaar, Eindhoven
16:30
Laura Macri
Luxor Live, Arnhem
Klezmajeur
Sint Jan de Doper, Waalwijk
KingFisher Sky
The BOX, Hilvarenbeek
20:15
Karsu
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jodymoon - All is Waiting
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
20:00
Jazzmeia Horn
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Holly Miranda
Paradiso, Amsterdam
14:30
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
15:30
Her Majesty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
HART Muziekschool Concert
Patronaat, Haarlem
19:00
Frederieke Saeijs / Miki Aoki / Noah Bendix-Balgley - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Fernando Riscardo Cordas / Izhar Elias
Oosterkerk, Amsterdam
21:00
Dub Asante / Horace Andy
Doornroosje, Nijmegen
Dog Eat Dog
De Pul, Uden
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
De Speeldoos, Vught
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
De Speeldoos, Vught
15:00
Dieter van der Westen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Despicable heroes / RatRace / Unseen Faith / Wasted Brains
Innocent, Hengelo
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
15:00
Cor Bakker / Fay Claassen
Kulturhus, Ruurlo
16:00
Concertovaliante Barokensemble
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
20:00
Ciara Sidine
Paard, Den Haag
Chelou
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Cameron Graves Trio / Keyon Harrold
Tolhuistuin, Amsterdam
Cameron Graves Trio
Paradiso, Amsterdam
21:00
Blitzen Trapper
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blitzen Trapper
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Bamba Wassoulou Groove
De X, Leiden
Back to the essence
Q-Factory, Amsterdam
14:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:30
Angra / Geoff Tate / Halcyon Way / Ravenscry
Baroeg, Rotterdam
14:00
Andrea Vasi & James Oesi
Kazerne, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Albin Lee Meldau
Melkweg, Amsterdam
20:00
Air Traffic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ahmet Aslan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
"In Tour Honor" (Foo Fighters tribute)
Bel Air Breda, Breda
maandag 16 april 2018
20:00
Tom Walker
NEST, Gent
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
The Kik - Hertaalt
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Dead Daisies
013, Tilburg
20:00
The Black Heart Rebellion
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Academic
M.C. Van de Omroep, Hilversum
21:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradiso, Amsterdam
19:30
Open Bak
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Nico, 1988 - Carol van Dijk (Bettie Serveert) & The Tambles
Paradiso, Amsterdam
19:30
Maria Farantouri
Meervaart, Amsterdam
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Love Supreme / Video Store / Zero Zero Zero
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lonely Kamel / Mirror Queen
Merleyn, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Horace Andy
Paard, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freya Ridings
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Flying Horseman
Muziekgieterij, Maastricht
18:30
D'Drive Live III
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Chrysta Bell
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Antwon
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A.J. Croce
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 17 april 2018
20:15
Wiener Kammer Symphonie Quintet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Thecolorgrey
Paradiso, Amsterdam
The Exploited
Baroeg, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Orpheus, Apeldoorn
The Baseballs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sweatshop: Virtuoso Exposure + De Republiek
Neushoorn, Leeuwarden
Saman Amini
Schuur, Haarlem
Sam Fender
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sam Fender
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren