Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Pul
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Energiehuis
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Koningshof
Maassluis
Mezz
Breda
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
P3
Purmerend
AFAS Live
Amsterdam
Lux
Nijmegen
17:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Het Wapen van Middelie
Middelie
20:00
Kulturhus
Ruurlo
Theater Sneek
Sneek
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Luxor Live
Arnhem
16:00
Groene Engel
Oss
Melkweg
Amsterdam
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
11:45
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
10:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Meervaart
Amsterdam
15:15
Markant Uden
Uden
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
19:30
Trix
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Annabel
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 16 februari 2019
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
CCC Inc.
Iduna, Drachten
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Broederliefde
Hedon, Zwolle
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. De Grote Post, Oostende
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Brass Against
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bouldou & Sticky Fingers
Spirit of 66, Verviers
Bony King of Nowhere
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Bizzey
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Bertolf - Soelaas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Baby Blue
De Pul, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Energiehuis, Dordrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Americo Brito / Dina Medina / Jacqueline Fortes
Grounds, Rotterdam
20:00
Alfred & The Disappointments / Pig Frenzy
Cinetol, Amsterdam
Alex Roeka - En toen ineens
De Dialoog, Ermelo
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
agenda | De Kroepoekfabriek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
3J'S - Heroes of Music
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 17 februari 2019
YORI
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
Vic Willems
Mezz, Breda
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Beauforthuis, Austerlitz
The Velveteins
Paradiso, Amsterdam
15:00
The Starlings (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
20:00
The Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
22:00
The Murlocs
Merleyn, Nijmegen
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
19:30
The Doppelgangaz
Q-Factory, Amsterdam
14:00
The Cannons
Duycker, Hoofddorp
19:30
The Animals
P3, Purmerend
Tears for Fears
AFAS Live, Amsterdam
Steve Forbert
Lux, Nijmegen
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
Paradiso, Amsterdam
15:00
Saskia Laroo Band
Het Wapen van Middelie, Middelie
20:00
Ronald Snijders (muzikant)
Kulturhus, Ruurlo
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Sneek, Sneek
Oi Va Voi
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Morcheeba
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Mighty Oaks
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Michiel Scheen Blue Lines Sextet
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Mart Hillen - In concert
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Linde
BHC (Bij Huize Corné), Breda
15:30
Lavinia Meijer - Untitled 1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Knight of the Guitar II
Luxor Live, Arnhem
16:00
Kiki Mettler + Dennis Wels - Singer-songmiddag
Groene Engel, Oss
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
11:45
James Oesi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Huiskamerfestival
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Hommage Aznavour
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Hippe Gasten
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Frank Boeijen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:00
Erwin Java / Kat Riggins
Vorstin, Hilversum
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. John van der Oost
Paradiso, Amsterdam
David Duchovny
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Dancing Voices
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Cam Penner / Jon Wood
Patronaat, Haarlem
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
21:00
Born From Pain
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Birdie - Agrupación Señor Serrano
Meervaart, Amsterdam
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
20:00
Barrelhouse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Barrelhouse
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
11:00
Adèle Charvet / Florian Caroubi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 18 februari 2019
20:00
Yann Tiersen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
19:30
Witt Lowry
Melkweg, Amsterdam
13:00
White Lies
Concerto, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
Steven Wilson
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
19:30
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Mothers
Rotown, Rotterdam
20:00
Morcheeba
Het Depot, Leuven
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:15
Leoni Jansen & Govert Schilling - Starry, Starry Night
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Good Charlotte
013, Tilburg
19:30
Gemma Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brass Against
Rockhal, Esch zur Alzette
dinsdag 19 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
19:30
Witt Lowry
Trix, Antwerpen
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Spirit of 66, Verviers
19:30
Tank and the Bangas
Annabel, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek