Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Todo
Best
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
The Lowlander
Bodegraven
20:00
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
Sugar Factory
Amsterdam
19:15
StudioGonz
Gouda
20:30
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadskantine
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
16:30
Sporthal MFC De Kreek
Kerkdriel
23:00
Simplon
Groningen
Sexyland
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Remigius
Duiven
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebäude 9
Keulen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
Fascinus
Sassenheim
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
EKKO
Utrecht
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
zaterdag 21 april 2018
20:00
Fleddy Melculy
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Asi Matathias / Tosca Opdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Perfect Tool
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Symphonic Rock Night Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Twarres
Vorstin, Hilversum
20:00
Ryan McMullan
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
FemME Battle 2018
Todo, Best
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lage Lund Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
Feest!!! - Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Karsu
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Trash bluesrockband
The Lowlander, Bodegraven
20:00
INDEx
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
19:15
Break your Neck Fest
StudioGonz, Gouda
20:30
Cookhouse
Stathe, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Dandy Devils
Stadskantine, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
16:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Sporthal MFC De Kreek, Kerkdriel
23:00
Dollhouse
Simplon, Groningen
Flonti Stacks
Sexyland, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Tim Knol
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Saman Amini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Smoking Alaska
Remigius, Duiven
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Waylon
Podium Victorie, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Likt
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cuarteto Lunares
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Birds of Chicago
Paradiso, Amsterdam
19:30
La Pegatina
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Ploctones
Paard, Den Haag
19:30
Big Hare
Paard, Den Haag
21:00
Kevin / Leafs
P60, Amstelveen
21:00
Massada
P3, Purmerend
20:30
Def Americans
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Streekproduct #3
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Friejam Jazzfest
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Steffen Basho-Junghans
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
A.J. Croce
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Hoodoo Monks
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Young Gun Silver Fox
Mezz, Breda
22:00
Fenne Lily
Merleyn, Nijmegen
19:00
Nordic Delight
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Knarsetand
Iduna, Drachten
20:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
20:00
Wulf
Hedon, Zwolle
20:30
Rockabilly Night The Rhumba Kings / The Rumble Rousers
Groene Engel, Oss
20:00
Blaudzun
Grenswerk, Venlo
20:00
DJ Jazzy Jeff
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
22:00
Frenna
FOX Nightlife, Stadskanaal
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
23:45
Knock On Wood ft. Groove Boys Project
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:30
Company of Dreams / Equisa
Fascinus, Sassenheim
20:00
Despicable heroes / Icarius / Inferum / Sackback
Estrado, Harderwijk
21:00
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft