Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebäude 9
Keulen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
Fascinus
Sassenheim
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
EKKO
Utrecht
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Pul
Uden
21:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
21:00
De Kubus
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Charlatan
Gent
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
11:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Todo
Best
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rotown
Rotterdam
zaterdag 21 april 2018
19:30
Big Hare
Paard, Den Haag
21:00
Kevin / Leafs
P60, Amstelveen
21:00
Massada
P3, Purmerend
20:30
Def Americans
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Streekproduct #3
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Friejam Jazzfest
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Steffen Basho-Junghans
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
A.J. Croce
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Hoodoo Monks
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Young Gun Silver Fox
Mezz, Breda
22:00
Fenne Lily
Merleyn, Nijmegen
19:00
Nordic Delight
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Knarsetand
Iduna, Drachten
20:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
20:00
Wulf
Hedon, Zwolle
20:30
Rockabilly Night The Rhumba Kings / The Rumble Rousers
Groene Engel, Oss
20:00
Blaudzun
Grenswerk, Venlo
20:00
DJ Jazzy Jeff
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
22:00
Frenna
FOX Nightlife, Stadskanaal
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
23:45
Knock On Wood ft. Groove Boys Project
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:30
Company of Dreams / Equisa
Fascinus, Sassenheim
20:00
Despicable heroes / Icarius / Inferum / Sackback
Estrado, Harderwijk
21:00
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Noisecontrollers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zwart Licht
Doornroosje, Nijmegen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
De Spot, Middelburg
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Crashdïet
De Pul, Uden
21:00
40UP
De Oosterpoort, Groningen
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Edwin Evers Band
De Kubus, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Nona
De Bosuil, Weert
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
Kees van Hondt
dB's, Utrecht
20:15
The Kik
Cultura, Ede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
Yung Nnelg
Charlatan, Gent
21:00
Jetbone
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Jerome Hol Trio
Cacaofabriek, Helmond
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:00
Schwarzblut
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lilian Vieira Grupo
BREStheater, Brielle
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:00
Knight Area / Presto Ballet
Boerderij, Zoetermeer
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Big2
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Pete Philly
BIRD, Rotterdam
20:30
Wanda Sa Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
DJ Paul Elstak / The Darkraver
Bibelot, Dordrecht
Memphis Maniacs
Annabel, Rotterdam
20:00
The Nits
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Tusky
Altstadt, Eindhoven
JW Roy
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Koninklijke Tielse Vrijwillige Muziekvereniging
Agnietenhof, Tiel
20:00
Maaike Ouboter
Agnietenhof, Tiel
Walk off the Earth
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:30
Mr Wallace / Mr. Weazley
't Ukien, Kampen
zondag 22 april 2018
11:00
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Ruben Hein
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Josh Rouse
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
FemME Battle 2018
Todo, Best
20:30
Fenne Lily
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Paul van Kemenade
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater de Spiegel, Zwolle
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rhys Lewis + Declan J. Donovan
Rotown, Rotterdam