Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
P60
Amstelveen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
De Flux
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Meenthe
Steenwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zondag 22 april 2018
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Alela Diane
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ryan McMullan
Luxor Live, Arnhem
20:00
Stuart Mavis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Charlie Thompson & The Barnstompers
dB's, Utrecht
20:00
The Rumjacks
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
Crashdïet
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ghostemane
Patronaat, Haarlem
20:00
Lee 'Scratch' Perry
Gigant, Apeldoorn
20:00
Chicago Mike @ Lola
LOLA050, Groningen
20:15
Red Hot Chilli Pipers
P60, Amstelveen
20:15
In de schaduw van Toon
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Alex Roeka
Luxor Live, Arnhem
20:30
Josh Rouse
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
De Helling, Utrecht
20:30
Fenne Lily
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Natalie Prass
Paradiso, Amsterdam
20:30
Omer Avital Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Akua Naru
BIRD, Rotterdam
Rhys Lewis + Declan J. Donovan
Rotown, Rotterdam
21:00
Ruben Hein
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
D/troit
Merleyn, Nijmegen
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 23 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Protomartyr
Melkweg, Amsterdam
Anastacia
Paradiso, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Let's Eat Grandma
Melkweg, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Walk off the Earth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tamino
De Roma, Antwerpen
20:00
Awkward I
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ezhel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Justin Hayward
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HER
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Brendan James
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hans Theessink
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 24 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Bootleg Sixties
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Kik - Hertaalt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
18:00
Propagandhi
Melkweg, Amsterdam
19:00
Charlotte Day Wilson
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lisa Stansfield
Melkweg, Amsterdam
Die Nerven
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Justin Hayward
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Birds of Chicago
De Oosterpoort, Groningen
20:00
SOHN
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Hasselt, Hasselt
Rag'n'Bone Man
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Henry Green
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:00
The Perfect Tool
Hedon, Zwolle
20:00
Milan’s Pop & Soul Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Rhys Lewis
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Avery Sunshine
BIRD, Rotterdam
20:30
Fred Wesley & His New JB's
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Samir Calixto, Cello8ctet Amsterdam & Korzo producties - Summa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
woensdag 25 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Bootleg Sixties
De Meenthe, Steenwijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk