Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Botanique
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
Dizzy
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:30
Paradox
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
The Jack
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
19:30
Vooruit
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
23:45
Simplon
Groningen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
21:30
Murphy's Law
Hillegom
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Hoftheater
Raalte
19:30
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
woensdag 25 april 2018
19:00
Charlotte Gainsbourg
Botanique, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Andre van den Boogaart
Burgerweeshuis, Deventer
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cuerteto Lunares
Cultura, Ede
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nebula
Effenaar, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
Die Nerven
Vera, Groningen
20:00
Rhys Lewis
De Oosterpoort, Groningen
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:00
Sam Fender
Merleyn, Nijmegen
Shame
Doornroosje, Nijmegen
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniel Lohues
Hoftheater, Raalte
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
Jamal Thomas Band
Dizzy, Rotterdam
20:30
Birds of Chicago
BIRD, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Her Majesty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
The Bootleg Sixties
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
20:30
Notenkrakers
Paradox, Tilburg
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
20:00
ISLAND
TivoliVredenburg, Utrecht
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
C.C Warenar, Wassenaar
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 26 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
22:00
Yazmin Lacey
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rogier Telderman Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ady Suleiman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Splendor, Amsterdam
20:00
Salad
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Shame
Melkweg, Amsterdam
Zwart Licht
Kavka, Antwerpen
Leonie Meijer - Bella Italia
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Laurence Jones
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Charm The Fury
Mezz, Breda
20:00
Millionaire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blackwave.
Botanique, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Bon Scotch
The Jack, Eindhoven
20:00
Mark Foggo / Mark Foggo's Skasters
Altstadt, Eindhoven
The Bootleg Sixties
Parktheater, Eindhoven
19:30
Tamino
Vooruit, Gent
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
23:45
Koningskopjes FS Green + Two Is A Crowd & More
Simplon, Groningen
22:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
20:00
Annelie / Pieter de Graaf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Racoon
Metropool, Hengelo
Frank Boeijen
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
21:30
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Perfect Tool
De Spot, Middelburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Baikal / Hammer / Oliver Huntemann
Doornroosje, Nijmegen
Saman Amini
Lux, Nijmegen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:15
Birds of Chicago
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
19:30
Nebula
Baroeg, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam