Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:45
Back&Fourth
Utrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Botanique
Brussel
22:00
Club Fix
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pier Scheveningen
Scheveningen
20:30
De Spot
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
EKKO
Utrecht
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kavka
Antwerpen
Lux
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
21:30
Murphy's Law
Hillegom
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
23:45
Simplon
Groningen
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
18:00
Stathe
Utrecht
21:30
The Jack
Eindhoven
woensdag 25 april 2018
Nebula
Effenaar, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniel Lohues
Hoftheater, Raalte
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
20:00
J.D. Wilkes / Th' Legendary Shack*Shakers
Luxor Live, Arnhem
20:30
Gum
Melkweg, Amsterdam
22:00
Sam Fender
Merleyn, Nijmegen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vinchenzo
Paradiso, Amsterdam
19:30
Headhunterz - Up Close & Personal
Paradiso, Amsterdam
20:30
Notenkrakers
Paradox, Tilburg
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Saman Amini
Theater De Kolk, Assen
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Her Majesty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
ISLAND
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
Die Nerven
Vera, Groningen
donderdag 26 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Mark Foggo / Mark Foggo's Skasters
Altstadt, Eindhoven
20:00
Millionaire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:45
DJ Tommy / Eric de Man
Back&Fourth, Utrecht
19:30
Nebula
Baroeg, Rotterdam
20:30
Rogier Telderman Trio
Bimhuis, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Blackwave.
Botanique, Brussel
22:00
Koningsnacht
Club Fix, Tilburg
20:15
Her Majesty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
22:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
20:00
DJ Roog / Erick-E
De Pier Scheveningen, Scheveningen
20:30
The Perfect Tool
De Spot, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Baikal / Hammer / Oliver Huntemann
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Too Many Zooz
EKKO, Utrecht
Frank Boeijen
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:00
Laurence Jones
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Projekt Rakija
Hedon, Zwolle
Daniel Lohues
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Zwart Licht
Kavka, Antwerpen
Saman Amini
Lux, Nijmegen
19:00
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Shame
Melkweg, Amsterdam
20:00
Racoon
Metropool, Hengelo
The Charm The Fury
Mezz, Breda
21:30
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
22:00
Yazmin Lacey
Paradiso, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Bootleg Sixties
Parktheater, Eindhoven
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
Bakersongs
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Leonie Meijer - Bella Italia
Schaffelaartheater, Barneveld
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
23:45
Koningskopjes FS Green + Two Is A Crowd & More
Simplon, Groningen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Splendor, Amsterdam
20:00
Annelie / Pieter de Graaf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
18:00
In Koninklijke Stathe
Stathe, Utrecht
21:30
Bon Scotch
The Jack, Eindhoven