Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Dizzy
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Helling
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Musiater
Zevenaar
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Botanique
Brussel
21:30
The Jack
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Pier Scheveningen
Scheveningen
23:45
Back&Fourth
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg de Lawei
Drachten
18:00
Stathe
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
23:45
Simplon
Groningen
22:00
Club Fix
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Altstadt
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Metropool
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
woensdag 25 april 2018
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
ISLAND
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
J.D. Wilkes / Th' Legendary Shack*Shakers
Luxor Live, Arnhem
21:30
Jamal Thomas Band
Dizzy, Rotterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Nebula
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Notenkrakers
Paradox, Tilburg
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rhys Lewis
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
22:00
Sam Fender
Merleyn, Nijmegen
Saman Amini
Theater De Kolk, Assen
Shame
Doornroosje, Nijmegen
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. De Werf, Aalst
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Sixties
De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Sync
Bimhuis, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:30
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vinchenzo
Paradiso, Amsterdam
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 26 april 2018
20:00
Ady Suleiman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Annelie / Pieter de Graaf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:00
Baikal / Hammer / Oliver Huntemann
Doornroosje, Nijmegen
Bakersongs
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Birds of Chicago
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Blackwave.
Botanique, Brussel
21:30
Bon Scotch
The Jack, Eindhoven
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues
Het Musiater, Zevenaar
20:00
DJ Roog / Erick-E
De Pier Scheveningen, Scheveningen
23:45
DJ Tommy / Eric de Man
Back&Fourth, Utrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Frank Boeijen
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Her Majesty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
18:00
In Koninklijke Stathe
Stathe, Utrecht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
23:45
Koningskopjes FS Green + Two Is A Crowd & More
Simplon, Groningen
22:00
Koningsnacht
Club Fix, Tilburg
20:00
Laurence Jones
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Leonie Meijer - Bella Italia
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mark Foggo / Mark Foggo's Skasters
Altstadt, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Splendor, Amsterdam
20:00
Millionaire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Nebula
Baroeg, Rotterdam
20:15
Nick & Simon
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Projekt Rakija
Hedon, Zwolle
20:00
Racoon
Metropool, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rogier Telderman Trio
Bimhuis, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Salad
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam