Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
13:30
Bibelot
Dordrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
De Oosterpoort
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
22:00
The Cave
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Kroeg Van Klaas
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Groene Engel
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cacaofabriek
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fluor
Amersfoort
21:00
013
Tilburg
12:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Paard
Den Haag
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Iduna
Drachten
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
19:30
Q-Factory
Amsterdam
13:00
Markant Uden
Uden
20:30
Vera
Groningen
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Patronaat
Haarlem
Rodahal
Kerkrade
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:15
Gigant
Apeldoorn
Patronaat
Haarlem
20:00
Zappa
Antwerpen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Merleyn
Nijmegen
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Manifesto
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 28 april 2018
Mother's Finest
TivoliVredenburg, Utrecht
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
20:00
Nebula / Tangled Horns
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
NF
Melkweg, Amsterdam
Niall Horan
AFAS Live, Amsterdam
13:30
Northcote
Bibelot, Dordrecht
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Porches
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Punani Collective - Album Release Show
Simplon, Groningen
Racoon
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ruben Hein
Mezz, Breda
Saman Amini
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
22:00
Satarial
The Cave, Amsterdam
19:00
Scott Helman
Melkweg, Amsterdam
21:30
Seafire
Kroeg Van Klaas, Groningen
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spinvis
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Spring Roll Festival
Paard, Den Haag
21:00
STARS THAT SPEAK – A TRIBUTE TO WILLY DEVILLE
Manifesto, Hoorn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
15:30
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
19:30
The Last Wave
Paard, Den Haag
20:30
The Perfect Tool
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Pink Floyd Sound
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Wild Romance
Groene Engel, Oss
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Twarres
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yori Swart
Fluor, Amersfoort
21:00
Zwart Licht
013, Tilburg
zondag 29 april 2018
12:30
An Easy Sunday: Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
21:00
Andy Frasco & The U.N.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Armando & Oleg Lysenko
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Barrence Whitfield and the Savages
Paard, Den Haag
14:00
Bazooka Joe
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Birds of Chicago
Grenswerk, Venlo
20:00
Bison B.C.
dB's, Utrecht
19:00
Blind Illusion (USA) + Cryptic Shift (UK)
Little Devil, Tilburg
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Daley
Melkweg, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
Ensiferum
Iduna, Drachten
12:00
Eva van Grinsven / Helena Basilova / Maria Milstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Frank Boeijen
C.C. 't Vondel, Halle
19:30
Gonne Choi / Land of Peace / Se So Neon
Q-Factory, Amsterdam
13:00
Het Grootste Orkest van Uden ft Eric Vloeimans
Markant Uden, Uden
20:30
Human Tetris / Super Besse
Vera, Groningen
20:00
Jasper Steverlinck
Het Zonnehuis, Amsterdam
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Justin Hayward
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Laurence Jones
Burgerweeshuis, Deventer
Laurence Jones
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Leaves' Eyes / MaYaN
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Lewis Floyd Henry
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Lionize / Planet Of Zeus
Patronaat, Haarlem
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
16:00
Moo Sessions #16 // Katie Koss
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:15
Morado
Gigant, Apeldoorn
Mother's Finest
Patronaat, Haarlem
20:00
NF
Zappa, Antwerpen
16:00
Palace Of The King
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Prince Tribute
Hedon, Zwolle
20:00
Ray Fuego
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Ruben Hein
De Oosterpoort, Groningen
Sam Fender
EKKO, Utrecht
Saman Amini
Schouwburg Almere, Almere
Say Sue Me
Merleyn, Nijmegen
15:30
Stars On Thrash II: Flotsam & Jetsam e.a.
Neushoorn, Leeuwarden
Stuart Mavis
Corneel, Lelystad
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Low Anthem
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Mafficks
Patronaat, Haarlem
15:30
The Perfect Tool
Baroeg, Rotterdam
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tony Joe White
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Twin Bandit (can) + Elsa Bekman
Manifesto, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Voltage
De Bosuil, Weert
20:00
VUUR
Melkweg, Amsterdam
20:30
Young VIPS tour
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Zeke
De Helling, Utrecht
maandag 30 april 2018
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Chris Blevins / Levi Parham / Paul Benjaman Band
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
23:00
David West
Vera, Groningen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ébbène
Botanique, Brussel
20:30
Justin Hayward
Paradiso, Amsterdam
Laurence Jones
Melkweg, Amsterdam