Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Bimhuis
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
dB's
Utrecht
13:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
23:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Hedon
Zwolle
De Hege Fonnen
Lemmer
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:30
StudioGonz
Gouda
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Door
Dordrecht
20:30
De Spot
Middelburg
23:45
Patronaat
Haarlem
20:00
De Amer
Amen
18:00
Little Devil
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Baroeg
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Roma
Antwerpen
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Dordtse Skills
Dordrecht
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
17:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Bibelot
Dordrecht
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
16:00
Azotod
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
De Amer
Amen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Iduna
Drachten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Simplon
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
18:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Doelen
Rotterdam
20:15
BIRD
Rotterdam
zaterdag 02 maart 2019
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Gestapo Knallmuzik
Trix, Antwerpen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Fumaca Preta / Bacchanalia / Jasper Stadhouders solo / Sleep Gunner
Bimhuis, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
EP Release Car Pets
dB's, Utrecht
13:30
Ensemble Hermes / Kamerkoor Vocoza / Kobra Ensemble / Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Eerie Wanda
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:00
Douwe Bob
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
DIZZ
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Diggy Dex Karavaan clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:00
Definition Hardcore Presents: Sefa
Hedon, Zwolle
20:00
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
23:30
Conflate / Delete / Divato / E-Force / Phantom Phase
Gigant, Apeldoorn
20:30
Carnaval Zero met DJ Malle Mike & DJ Timon
Hedon, Zwolle
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Hege Fonnen, Lemmer
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Brendan Perry
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:30
Blind Surfer / Chasing Mavericks / Diablos Innocentos
StudioGonz, Gouda
19:30
Bishop Gunn
Trix, Antwerpen
20:30
BibelotxDOOR: Abdomen + SØWT
Door, Dordrecht
20:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
De Spot, Middelburg
23:45
Bart Skils
Patronaat, Haarlem
20:00
Baptiste W. Hamon
De Amer, Amen
18:00
Back Out + Snakebite (D) + Ear Danger + Doodswens
Little Devil, Tilburg
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Angelic Upstarts + Arrested Denial + Landmine Heart @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
21:00
45ACIDBABIES
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
3J'S
De Meester, Almere
20:00
2 Years To Apocalypse / Despicable Heroes / Inferum / The Monolith Dea
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
zondag 03 maart 2019
20:00
Yann Tiersen
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Wouter Hamel
Gebr. De Nobel, Leiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Mavericks
De Roma, Antwerpen
16:00
The Magnetics + General Jabbah
dB's, Utrecht
20:00
The Fire Harvest
Dordtse Skills, Dordrecht
00:00
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Tania Kross - Carmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
SUNDAY BLUEZZZZ
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
17:30
Soham De
Paradiso, Amsterdam
20:00
Secret Rendezvous
Paard, Den Haag
21:00
Samba Toure
Hedon, Zwolle
15:00
Samba Salad 40 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Neneh Cherry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Meindert Talma: De Grote Meindert Talma Voetbal Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
Luwten
Bibelot, Dordrecht
14:30
Lakshmi - Adem
Arto Theater, Schoonhoven
16:00
KOZZELTOV
Azotod, De Meern
20:30
KAZKA
Paard, Den Haag
20:30
Júníus Meyvant
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joost
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeroen van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jean-Michel Blais
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jason Mraz
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Idan Raichel
Melkweg, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
16:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Freak Kitchen
Duycker, Hoofddorp
19:30
Dystinct
Melkweg, Amsterdam
15:00
DROOG5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:00
Darkspace
Baroeg, Rotterdam
14:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
De Amer, Amen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bishop Gunn
De Helling, Utrecht
20:15
Barokopera Amsterdam - De ontmaskering van Peter de Grote
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Baptiste W. Hamon
Paradiso, Amsterdam
15:00
Anne Müller / Masayoshi Fujita
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Angelic Upstarts
Iduna, Drachten
20:30
Andy Sheppard / Espen Eriksen
Bimhuis, Amsterdam
.ROOTS #4
Simplon, Groningen
maandag 04 maart 2019
Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Troye Sivan
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Tommy Cash (Est)
Trix, Antwerpen
20:30
Tamia
Tolhuistuin, Amsterdam
Sunn O)))
Paradiso, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
Romy Monteiro
Beatrix Theater, Utrecht
18:30
Megan Davies
Melkweg, Amsterdam
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jools Holland
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Izaline Calister / Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
19:00
Elder Island
Melkweg, Amsterdam
Brett Eldredge / Drake White / Joe Buck / Keith Urban
AFAS Live, Amsterdam
Bliss Signal
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
19:30
Yann Tiersen
De Doelen, Rotterdam
20:15
Yann Tiersen
BIRD, Rotterdam