Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
Perron-3
Rosmalen
20:00
Gigant
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
013
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Domijnen
Sittard
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Vera
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Doornroosje
Nijmegen
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Figi Theater
Zeist
Skatecafe
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Mezz
Breda
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Speeldoos
Vught
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Patronaat
Haarlem
22:30
So What!
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Maassilo
Rotterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Amer
Amen
20:00
Noorderkerk
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
21:30
Tavenu
Waalwijk
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 11 mei 2018
20:00
Switch Bones
Little Devil, Tilburg
20:00
Stuart Mavis
Simplon, Groningen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
20:00
Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Souldust
The Jack, Eindhoven
20:00
Son Mieux / The Brahms
Effenaar, Eindhoven
Selah Sue (acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ruben Hein
Paard, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Melkweg, Amsterdam
Roger Waters
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Merleyn, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Randy Hansen
013, Tilburg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:00
Peter & The Test Tube Babies
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Paranoid State
dB's, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
21:00
On the House: De Baron & Papajahkur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Olivia Rudeen / Samuel Lee
Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Nina June
TivoliVredenburg, Utrecht
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Grenswerk, Venlo
21:00
Meadowlake
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Mantra / Storksky
Paard, Den Haag
Machine Head
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lizzie And The Banshees
Podium 't Beest, Goes
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Hedon, Zwolle
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Leonie Meijer - Bella Italia
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Knarsetand met 45ACIDBABIES
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Kika Sprangers / Sebastiaan van Bavel
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Katie von Schleicher
Podium Asteriks, Leeuwarden
Karsu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Joey Dosik
BIRD, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jeangu Macrooy
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Irish Folk Night
Bibelot, Dordrecht
Herman van Veen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Harker / The Windowsill / Video Store
V11, Rotterdam
20:00
Hardstyle Pianist
Luxor Live, Arnhem
20:00
GRUNN PUNK INVASION PART 3: Latte+ / Sun-0-Bathers / Degenerate Idol /
LOLA050, Groningen
20:00
Gizmo Varillas
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ghalia Benali
Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
Gallowstreet
Skatecafe, Amsterdam
19:30
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fleddypalooza 3
Mezz, Breda
Fischer-Z
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Faces on TV
Bitterzoet, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
22:00
Dub Revolution
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Donnerwetter
Patronaat, Haarlem
22:30
Dioxide 1 year anniversary
So What!, Gouda
Digitalism / Goose
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Diggy Dex
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Dieter van der Westen
't Rozenknopje, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
DeWolff
Maassilo, Rotterdam
20:30
Denise Jannah
De Peppel, Zeist
20:00
Deluxe (FR)
Melkweg, Amsterdam
20:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Metropool, Hengelo
21:00
Dead Lord / Horisont
Metropool, Hengelo
20:00
De Likt
De Pul, Uden
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
Corbin Beisner
Noorderkerk, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cas & Gaby + Stuck Between | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Brad Mehldau Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Boris
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Bokoesam / Jacin Trill
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Birth of Joy
Fluor, Amersfoort
21:30
Bells Hells / BMB
Tavenu, Waalwijk
20:30
Batmobile / Tennessee Alien
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Awkward I
EKKO, Utrecht
21:00
Appleton & The Beatles sessions
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ampa Jazz Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
AMPA Big Band
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
013, Tilburg
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Acid Dad
Q-Factory, Amsterdam
20:00
3J'S
Theater De Lampegiet, Veenendaal