Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Op de Amstel
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Fort33
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Zwerver
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
23:00
WORM
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Stathe
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Grenswerk
Venlo
18:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Oktoberhallen
Wieze
C.C. De kern
Wilrijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:15
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
15:30
Iduna
Drachten
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
11:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vrijdag 04 mei 2018
20:00
Lakshmi
De Pul, Uden
Flotsam And Jetsam / Evil Invaders + support
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
FINESSELANDE + A$M + DUITENKORNUITEN + BOKOEDRO + VELDLIFE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Axel Rudi Pell
De Bosuil, Weert
20:00
Another Journey / The Rushians
Boerderij, Zoetermeer
Arena
Hedon, Zwolle
zaterdag 05 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:30
Dr. Lektroluv
Paradiso, Amsterdam
21:00
Hardstyle Pianist
Melkweg, Amsterdam
20:30
BvR Flamenco Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mabel Matiz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bastiaan Everink / CB Milton / Maan / Noa Wildschut / Willemijn Verkai
Op de Amstel, Amsterdam
Benoît Delbecq Quartet feat. Mark Turner, Gerald Cleaver & John Hébert
Bimhuis, Amsterdam
Iceage
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Puddles Pity Party
Melkweg, Amsterdam
J. Bernardt
De Roma, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Bökkers
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rone
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
20:15
Bevrijdingsconcert: Glenn Miller Tribute
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Grupo del Sur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
19:30
Uit de riolen van Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
CHRCH / Fister
Vera, Groningen
20:30
Marietta Petkova / Vesko Eschkenazy - Recital voor viool & piano
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Bevrijdingsfestival Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Massada
Metropool, Hengelo
20:00
Puur, de Laatste
Vorstin, Hilversum
CHRCH / Fister
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Carter Sampson
Fort33, Leusden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
SHDW & Obscure Shape / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen
Monolord / Monster Magnet
Doornroosje, Nijmegen
Metz + la Jungle +Moaning + Teen Creeps + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Symphonic Rock Night Band
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
23:00
Run The Trap - 5th anniversary edition
WORM, Rotterdam
20:00
Michale Graves plays Misfits
Baroeg, Rotterdam
22:00
Afro Bros
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
20:15
The Best of Britain
Markant Uden, Uden
20:30
Staatsgreep - Betogers: Fantabulous
Stathe, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Lusine
Grenswerk, Venlo
18:00
SLKKRS goes Spanish met Tia Rosa
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Willy Sommers / Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Herman van Veen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Frank Boeijen
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
zondag 06 mei 2018
11:00
Nathan Braude / Polina Leschenko
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Eamonn McCormack
Podium Victorie, Alkmaar
15:30
De Baron
Paco Plumtrek, Almelo
K's Choice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Bette Smith
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bryde
Paradiso, Amsterdam
Yo La Tengo
Paradiso, Amsterdam
Julien Clerc
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Langhorne Slim
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Yemi Alade
Melkweg, Amsterdam
19:30
Toundra
Melkweg, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
DeLaMar, Amsterdam
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
19:00
Degial
Willemeen, Arnhem
20:00
Bertrand Cantat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:15
Gustavo Corrales Romero / Ramón Valle
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
15:00
Doctor Bernard and the Swing Cats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
Angelus Apatrida
Iduna, Drachten
15:30
Guy Forsyth
Iduna, Drachten
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Dimitar Dimitrov / Elvire Boelee
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Live at Lola: Black Mambas (US) + Los Obamas
LOLA050, Groningen
Machine Head
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
11:00
Zondagochtend Klassiek: Dvořák & Piazzolla - Pumpkin Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Hollis Brown
Manifesto, Hoorn
20:00
Avenging Benji
Oefenbunker, Landgraaf
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ian Siegal Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen